• Lietuvos teismų elektroninės paslaugos

  • Teisės aktų paieška

  • Taikus ginčų sprendimų būdas

  • Vykdomi projektai

  • Kaip liudyti teisme?

Naujienos

Vyks Teisėjų etikos ir drausmės komisijos posėdis

2015 m. gegužės 11 d. 11.30 val. Nacionalinėje teismų administracijoje vyks Teisėjų etikos ir drausmės komisijos posėdis

2015.05.04 Teismų savivaldos naujienos

R. Norkus: „Teisėjų savivaldos institucijų darbas veiksmingas“

Pagal tradicinę valdžios šakinę klasifikaciją teismai vadinami trečiąja valdžia. Matyt, nesuklysime sakydami, kad pasitikėjimas valstybe visų pirma priklauso nuo pasitikėjimo teismais. Apie pačias įvairiausias teismų problemas „Veidas“ kalbasi su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininku Rimvydu Norkumi.

2015.05.04 Teismų sistemos naujienos

Teikiami pretendentai į Vilniaus ir Panevėžio apygardos teismus

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) baigė atrankas į Vilniaus apygardos teismo teisėjus ir šio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigas, ir į Panevėžio apygardos teismą. Su Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje http://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados

2015.05.04 Teismų savivaldos naujienos

Nacionalinėje teismų administracijoje studentai ginčijosi konkurencijos teisės klausimais

Nacionalinėje teismų administracijoje vykusiame studentų teisminio proceso inscenizacijos konkurso „STart 2015“ finale Lietuvos aukštųjų mokyklų teisės studentams buvo suteikta galimybė pritaikyti teorines žinias praktikoje.

2015.05.04 Teismų sistemos naujienos

Gegužės 6–7 d. laikinai neveiks Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas

Informuojame, kad 2015 m. gegužės 6 d. 22 val.–gegužės 7 d. 3 val. dėl infrastruktūros atnaujinimo darbų neveiks Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas e.teismas.lt, galimi laikini Lietuvos teismų interneto svetainių veiklos sutrikimai.

2015.04.30 Teismų sistemos naujienos

Teisėjų taryba pritaria Korupcijos pasireiškimo tikimybės LR teismuose nustatymo metodikos redakcijai

Balandžio 24 d. Teisėjų tarybos posėdyje buvo pritarta naujai Korupcijos pasireiškimo tikimybės Lietuvos Respublikos teismuose nustatymo metodikos redakcijai.

2015.04.29 Teismų savivaldos naujienos