• Lietuvos teismų elektroninės paslaugos

  • Teisės aktų paieška

  • Taikus ginčų sprendimų būdas

  • Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

  • Vykdomi projektai

Naujienos

Teisėja mediatorė D. Žvinklytė: taikus susitarimas – drąsos rasti kompromisą rezultatas

Klaipėdos miesto apylinkės teismo mediatorė teisėja Danutė Žvinklytė džiaugiasi, kad mediacija tampa vis populiaresniu ginčų sprendimo būdu – štai vien per keletą mėnesių mediatorei pavyko pasiekti net keturias taikos sutartis.

2016.07.28 Teismų sistemos naujienos

Lietuva kartu su ES Aukščiausiųjų Teismų teisėjais reiškia susirūpinimą dėl Turkijoje kalinamų teisėjų ir kitų pareigūnų

Europos Sąjungos Aukščiausiųjų Teismų teisėjų tinklas, kuriam priklauso ir Lietuva, šiandien paskelbė oficialų pranešimą

2016.07.27 Teismų sistemos naujienos

Teismas agurkinių byloje: nuolatinis suėmimas gali pažeisti žmogaus teises

Penktadienį Klaipėdos apygardos teismas vadinamosios agurkinių bylos nagrinėjime keturiems kaltinamiesiems Sauliui Velečkai, Norbertui Tučkui, Audriui Petkauskui, Tadui Petrošiui skyrė švelnesnes kardomąsias priemones – piniginį užstatą po 30 tūkst. eurų, dokumentų paėmimą bei intensyvią priežiūrą 6 mėnesiams.

2016.07.25 Teismų sistemos naujienos

Komentaras

Siaučiant bauginančioms pučo Turkijoje ir teroristinių išpuolių atgarsių audroms, žiniasklaidoje nuvilnijo diskusijų apie atlygį už teisėjo darbą banga. Būta įvairių balsų ir nuomonių. Galbūt įspūdį apie tai, ko vertas teisėjo darbas, geriau susidaryti padės pažintis su laiko, jėgų, pastangų ir ryžto reikalaujančia teisėjų atranka?

2016.07.21 Teismų sistemos naujienos

Prie teismų bendruomenės prisijungė 7 nauji teisėjai

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas

2016.07.20 Teismų sistemos naujienos

LRT RADIJO eteryje – diskusija apie portalą www.e.teismas.lt

Jau rytoj 12.12 val. laidoje „Vartotojo gidas“ pokalbis su Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininke Ina Kirkutiene, Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininku dr. prof. Ignu Vėgėle ir Nacionalinės teismų administracijos Teisės skyriaus vyriausiuoju specialistu Dariumi Kasperskiu.

2016.07.19 Teismų sistemos naujienos