• Lietuvos teismų elektroninės paslaugos

  • Teisės aktų paieška

  • Taikus ginčų sprendimų būdas

  • Vykdomi projektai

Naujienos

Kviečiame registruotis į tarptautinę konferenciją „Nevyriausybinės organizacijos ir teismai: kartu į pagalbą liudytojams ir nusikaltimų aukoms“

Š. m. rugsėjo 17 d., 9.30 val., Crowne Plaza viešbutyje, „Safyrinėje“ B salėje (2 aukšte), adresu M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius, vyks Tarptautinė konferencija „Nevyriausybinės organizacijos ir teismai: kartu į pagalbą liudytojams ir nusikaltimų aukoms“.

2015.09.02 Teismų sistemos naujienos

Vyks Teisėjų garbės teismo posėdis

2015 m. rugsėjo 4 d. 10.00 val. Nacionalinėje teismų administracijoje vyks Teisėjų garbės teismo posėdis, kuriame bus nagrinėjama Lietuvos apeliacinio teismo teisėjui Egidijui Žironui iškelta drausmės byla.

2015.08.31 Teismų sistemos naujienos

ES Teisingumo Teismas Lietuvos teismų patirtį vertina teigiamai

Šiandien Lietuvos Aukščiausiajame Teisme kartu su delegacija apsilankiusio ES Teisingumo Teismo teisėjo Egidijaus Jarašiūno nuomone, Lietuvos patirtis ES Teisingumo Teisme vertinama teigiamai.

2015.08.27 Teismų sistemos naujienos

Vyks Nuolatinės teisėjų veiklos vertinimo komisijos posėdis

2015 m. rugsėjo 8 d. 9.00 val. Nacionalinėje teismų administracijoje vyks Nuolatinės teisėjų veiklos vertinimo komisijos posėdis.

2015.08.27 Teismų sistemos naujienos

Informacija apie atrankas į Šiaulių apylinkės teismo ir Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjų vietas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ straipsniu, pradeda atrankos procedūras į Šiaulių apylinkės teismo ir Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjų vietas

2015.08.26 Teismų sistemos naujienos

Pakartotinai sertifikuotos Nacionalinės teismų administracijos ir penkių teismų kokybės vadybos sistemos

Atlikus pakartotinį Nacionalinės teismų administracijos ir penkių Lietuvos teismų kokybės vadybos sistemų sertifikavimo auditus, nustatyta, kad NTA ir audituotuose teismuose įgyvendintos kokybės vadybos sistemos yra veiksmingos ir efektyvios.

2015.08.24 Teismų sistemos naujienos

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus