• Lietuvos teismų elektroninės paslaugos

  • Teisės aktų paieška

  • Taikus ginčų sprendimų būdas

  • Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

  • Vykdomi projektai

Naujienos

Informacija apie atranką į Kauno apylinkės teismo teisėjų vietas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ straipsniu, pradeda atrankos procedūrą į laisvą ir atsilaisvinančią Kauno apylinkės teismo teisėjų vietas

2016.08.31 Teismų sistemos naujienos

Didžiausios klaidos ruošiant vaiką liudyti teisme

Tėvai stengiasi padėti savo vaikams pasiruošti visiems artėjantiems išbandymams – žingsniui į pirmą klasę, pirmam pasirodymui klasės vaidinime, pirmam apsilankymui poliklinikoje ar pan. Kaip tiems, kurie mums brangiausi pasaulyje, padėti pasiruošti net ir suaugusiuosius gąsdinančiam įvykiui – apklausai teisme – ir nepadaryti lemtingų klaidų?

2016.08.31 Teismų sistemos naujienos

Nuotolinis teismo posėdis vyko net trijose vietose

Antradienį Šiaulių apylinkės teisme nepradėta nagrinėti sudėtinga, didelės apimties baudžiamoji byla, nes posėdyje nedalyvavo 5 kaltinamieji ir 7 advokatai. Byloje iš viso yra 38 kaltinamieji ir 34 nukentėjusieji iš įvairių Lietuvos vietų. Vienu metu teismo posėdis vyko trijose vietose: dviejose Šiaulių apylinkės teismo salėse ir Alytaus pataisos namuose. Buvo naudojama speciali įranga nuotoliniams teismo posėdžiams vykdyti, o į pagalbą atskubėjo teismo savanoriai.

2016.08.30 Teismų sistemos naujienos

Komentaras

Žyminis mokestis – tai įmoka, kurią turi sumokėti į teismą besikreipiantis žmogus. Kam ši įmoka skirta? Kodėl turi būti mokamas žyminis mokestis? Kas jį gauna?

2016.08.29 Teismų sistemos naujienos

Vyks Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos posėdis

2016 m. rugsėjo 5 d. 12.10 val. Nacionalinėje teismų administracijoje (II posėdžių salėje, L. Sapiegos g. 15, Vilnius) vyks Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos posėdis, kuriame bus vykdoma atranka į Akmenės rajono apylinkės teismo teisėjo pareigas.

2016.08.29 Teismų sistemos naujienos

Vyks Teisėjų tarybos posėdis

2016 m. rugpjūčio 26 d. 10.00 val. Nacionalinėje teismų administracijoje (L. Sapiegos g. 15, Vilnius) vyks Teisėjų tarybos posėdis.

2016.08.23 Teismų sistemos naujienos