lt
En

Teismų ir NTA atstovai tarptautinėse ir ES darbo grupėse

EUROPOS TEISMŲ TARYBŲ TINKLAS (ENCJ) (www.encj.eu)

Darbo grupė / projektas  Paskirtas atstovas 
„Teismų sistemos nepriklausomumo ir atskaitingumo vertinimas"
Vigintas Višinskis
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas, Teisėjų tarybos narys

El.p. vigintas.visinskis@apeliacinis.lt

„Alternatyvios ginčų sprendimo procedūros ir teisinės veiklos sritys"

Audronė Gaižutienė
Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja, Teisėjų tarybos narė

„Teismų sistemos nepriklausomumo ir atskaitingumo vertinimas“

(2014-2015 m.)
Vigintas Višinskis 
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas, Teisėjų tarybos narys

El.p. vigintas.visinskis@apeliacinis.lt

„Minimalūs standartai V: teisėjų drausminė atsakomybė“

(2014-2015 m.)
Laima Garnelienė (pagrindinis narys)
Lietuvos apeliacinio teismo teisėja, Teisėjų tarybos narė;
 
Diana Labokaitė (pakaitinis narys) 
Kauno apylinkės teismo teisėja, Teisėjų tarybos narė
3. Kontaktinis asmuo tinklo klausimais

Guoda Paužaitė
Nacionalinės teismų administracijos
Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė

EUROPOS TEISMINIO MOKYMO TINKLAS (EJTN) (www.ejtn.eu)
Darbo grupė / projektas  Paskirtas atstovas
1. Darbo grupė „Programos“
Aušra Bernotienė
NTA Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėja

1.1. Administracinės teisės pogrupis

 
1.2. Baudžiamosios teisės pogrupis  
1.3. Civilinės teisės pogrupis  
1.4. Lingvistinis pogrupis

Guoda Paužaitė
Nacionalinės teismų administracijos
Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė

EUROPOS TEISMINIS TINKLAS (EJN)

Darbo grupė / projektas Paskirtas atstovas

1. Europos teisminis tinklas baudžiamosiose bylose (http://www.ejn-crimjust.europa.eu/ejn/

Tomas Šeškauskas 

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, Teisėjų tarybos narys
2. Europos teisminis tinklas civilinėse ir komercinėse bylose (https://e-justice.europa.eu/content_ejn_in_civil_and_commercial_matters-21-lt.do)

Dalia Vasarienė

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja
 
Rimantė Valkavičienė
Nacionalinės teismų administracijos
Teisės skyriaus vyriausioji specialistė
3. Atstovas bendradarbiauti su kitų valstybių teisėjais tarptautinės šeimos teisės klausimais

Janina Stripeikienė

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja
HAGOS TEISĖJŲ TARPTAUTINIS TINKLAS (http://www.hcch.net/
Darbo grupė / projektas Paskirtas atstovas
1. Lietuvos atstovas tinkle / kontaktinis asmuo

Gediminas Sagatys

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas
EUROPOS TARYBA (ET)
Darbo grupė / projektas Paskirtas atstovas
1. Europos veiksmingo teisingumo komisija (CEPEJ)
Laima Garnelienė - Lietuvos atstovas 
Lietuvos apeliacinio teismo teisėja, Teisėjų tarybos narė;
 
Lina Griškevič - Nacionalinis korespondentas
Nacionalinės teismų administracijos
Teisės skyriaus vedėja
2. Konsultacinė Europos teisėjų taryba (CCJE) Vigintas Višinskis 
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas, Teisėjų tarybos narys

El.p. vigintas.visinskis@apeliacinis.lt

(paskirtas 2015 m. 4 m.terminui)
3. HELP programa
Aušra Bernotienė
NTA Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėja
 

Ervinas Baubinas (focal point)

Nacionalinės teismų administracijos mokymo centro direktorius
EUROPOS SĄJUNGA (ES)  
 Darbo grupė / projektas  Paskirtas atstovas
1. Kontaktinis asmuo dalyvauti Europos Komisijos veikloje teikiant duomenis ES teisingumo rezultatų suvestinei (angl. EU Justice Scoreboard)
Lina Griškevič 
Nacionalinės teismų administracijos 
Teisės skyriaus vedėja
2. Nacionalinių teisingumo sistemų kontaktinių asmenų darbo grupė
Lina Griškevič 
Nacionalinės teismų administracijos 
Teisės skyriaus vedėja
3. E. teisės darbo grupė (ES Taryba)

Darius Kasperskis

Nacionalinės teismų administracijos
Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
KITI
Darbo grupė / projektas

Paskirtas atstovas

1. Nacionalinis Europos teismų praktikos identifikatoriaus (ECLI) koordinatorius

Vaida Petravičienė

Nacionalinės teismų administracijos 
Informacinių technologijų skyriaus vedėjo pavaduotoja
2. Atstovė darbui su JURE duomenų baze (teikti teismų sprendimus, dalyvauti ekspertų susitikimuose)

Milda Korytė

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo konsultantė

 

Įvykių ir renginių kalendorius

Balandis 2018
P A T K P Š S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Naujienų prenumerata

Sekite mus