lt
En

Atrankoje dalyvaujančių asmenų gyvenimo ir darbo aprašymai

Informacija atnaujinta 2018-01-22
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos raštas




Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Vilma Brazinskienė
2. Rita Dirkė
3. Rasa Paulauskaitė
4. Dominykas Rusonis
5. Dalia Staugienė
6. Vaidas Steckys
7. Agnė Surblienė
8. Gerutis Varanavičius
9. Alvydas Žala


Informacija apie pretendentus į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Marius Bajoras
2. Rūta Bakševičienė
3. Violeta Balčytienė
4. Arūnas Kaminskas
5. Rytis Krasauskas
6. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė
7. Egidija Puzinskaitė
8. Rasa Ragulskytė-Markovienė
9. Ernestas Spruogis
10. Milda Vainienė


Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:

Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Vytautas Sabaliauskas
2. Vaidas Steckys
3. 
Sigita Šimbelytė
4. 
Alvydas Žala



Informacija, apie pretendentus į Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Mantas Liesis
2. Rasa Milvydaitė
3. Augustinas Mitkus 
4. Martynas Galvičius

 


Informacija apie pretendentus į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į LIetuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1. Sigitas Bagdonavičius
2. Marius Bajoras
3
. Violeta Balčytienė
4. Alvydas Barkauskas 
5. Tomas Blinstrubis
6. Audra Ežerskė
7. Andrutė Kalinauskienė
8. Visvaldas Kazakiūnas
9. Vilija Mikuckienė   
10. Ernesta Montvidienė
11. Justas Namavičius
12. VIrginija Pakalnytė-Tamošiūnaitė
13. Vaclovas Paulikas
14. Violeta Petkevičienė
15. Rūta Petkuvienė
16. Asta Radzevičienė
17. Rasa Ragulskytė-Markovienė 
18. Ernestas Spruogis
19. Margarita Stambrauskaitė
20. Vidas Stankevičius
21. Aiva Survilienė
22. Olegas Šibkovas
23. Aldona Tilindienė 
24. Milda Vainienė
25. Jūratė Varanauskaitė
26. Diana Vercinskė
27. Vytautas Zelianka
 


Informacija apie pretendentus į Alytaus apylinkės teismo pirmininko pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Alytaus pirmininko pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1. Loreta Janiulytė
2. Irmutė Kliučinskienė

 


Informacija apie pretendentus apie į Plungės rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Plungės rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1. Vaidas Gasiūnas

  


Informacija apie pretendentus į Panevėžio apygardos teismo pirmininko pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apygardos teismo pirmininko pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1. Eigirdas Činka
2. Laimantas Misiūnas

 


Informacija apie pretendentus į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1. Irmantas Jarukaitis
2. Skirgailė Žalimienė

 

 
Informacija apie pretendentus į Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojų pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojų pareigas dalyvauja šie asmenys:

  1. Miroslavas Gvozdovičius
  2. Asta Jakutytė-Sungailienė
  3. Petras Karvelis
  4. Dariuš Lučinski
  5. Viktorija Šelmienė


Informacija apie pretendentus į Panevėžio  apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio  apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:

  1. Rita Dirkė
  2. Tomas Januškevičius
  3. Vytautas Sabaliauskas
  4. Vaidas Steckys
  5. Gerutis Varanavičius
  6. Alvydas Žala


Informacija apie pretendentus į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:  

  1. Monika Benetė
  2. Romualdas Gylys
  3. Vaidotas Granickas
  4. Linas Pukinskas
  5. Dmitrij Rancev
  6. Dovilė Sadauskaitė
  7. Erlandas Stanislovaitis
  8. Dalia Staugienė
  9. Agnė Surblienė
  10. Mantas Šriupša

Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmus:

  1. Linas Baublys
  2. Jonas Stubrys

 

Informacija apie pretendentus į Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie pretendentai: 

  1. Vilma Brazinskienė
  2. Tomas Januškevičius
  3. Asta Kurauskaitė
  4. Sonata Mecelicienė
  5. Rasa Paulauskaitė
  6. Linas Pukinskas
  7. Jolanta Ramonienė
  8. Dominykas Rusonis
  9. Dalia Staugienė
  10. Vaidas Steckys
  11. Agnė Surblienė
  12. Gerutis Varanavičius
  13. Edita Vitonė
  14. Alvydas Žala


Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie pretendentai:

  1. Rūta Bakševičienė
  2. Vilma Brazinskienė
  3. Voldemaras Bumblys
  4. Vaidotas Granickas
  5. Asta Kurauskaitė
  6. Romanas Mackevičius
  7. Sonata Mecelicienė
  8. Brigita Palubinskienė
  9. Rasa Paulauskaitė
  10. Donatas Puzinas
  11. Jolanta Ramonienė
  12. Dominykas Rusonis
  13. Dovilė Sadauskaitė
  14. Simona Stanevičiūtė
  15. Dalia Staugienė
  16. Vaidas Steckys
  17. Agnė Surblienė
  18. Gerutis Varanavičius
  19. Edita Vitonė
  20. Alvydas Žala


Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apygardos teismo teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apygardos teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie pretendentai:

  1. Eugenijus Antanauskas
  2. Rasa Augustė
  3. Erminijus Baziulis
  4. Aurimas Brazdeikis
  5. Raimondas Dilys
  6. Lina Giedrė
  7. Erikas Jurgutis
  8. Mantas Liesis
  9. Egidijus Mickevičius
  10. Petras Mineikis
  11. Augustinas Mitkus
  12. Diana Navickienė
  13. Violeta Olcvikienė
  14. Vaida Rimkienė
  15. Kristina Serdiukienė
  16. Laura Spalvienė
  17. Irena Šeškauskienė
  18. Larisa Šimanskienė
  19. Milda Valiulytė
  20. Diana Vercinskė
  21. Saulius Zajarskas
  22. Dalė Žukauskienė
  23. Danutė Žvinklytė

Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Klaipėdos apygardos  teismą:
1. Vilija Valantienė


Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas

Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1. Kristina Baškienė
2. Egidijus Mickevičius
3. Diana Vercinskė


Informacija apie pretendentus į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie pretendentai:

  1. Vilija Badaraitė
  2. Rūta Bakševičienė
  3. Monika Benetė
  4. Skirmantas Bikelis
  5. Ryšard Bogdanovič
  6. Ieva Deviatnikovaitė
  7. Kristina Grinevičiūtė
  8. Kęstutis Jankauskas
  9. Tomas Januškevičius
  10. Virginijus Kanapinskas
  11. Dalia Kulienė
  12. Jan Maciejevski
  13. Ieva Narbutaitė
  14. Brigita Palubinskienė
  15. Linas Pukinskas
  16. Dmitrij Rancev
  17. Dovilė Sadauskaitė
  18. Erlandas Stanislovaitis
  19. Dalia Staugienė
  20. Gerutis Varanavičius
  21. Linas Virkutis
  22. Diana Voitechovič
  23. Alvydas Žala
  24. Andrej Žindul

Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Vilniaus miesto apylinkės teismą:

  1. Beatričė Bakanauskaitė
  2. Jorūnė Pukinskienė
  3. Vaidutė Stangvilienė
  4. Vilma Stukaitė
  5. Loreta Šiškienė 
  6. Dalia Trumpulienė

 

 

Įvykių ir renginių kalendorius

Sausis 2018
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15

2018.01.15  |  13:00

16 17 18 19 20 21
22

2018.01.22  |  13:00

23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Naujienų prenumerata

Sekite mus