lt
En

Atrankoje dalyvaujančių asmenų gyvenimo ir darbo aprašymai


Informacija atnaujinta 2018-10-19


  


Informacija apie pretendentus į Panevėžio apygardos teismo teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apygardos teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys: 
1. Laima Dumskienė
2. Martynas Galvičius
3. Vytautas Krikščiūnas
4. Mantas Liesis
5. Rasa Urbanavičiūtė
6. Vaidas Vasiliauskas

 


Informacija apie pretendentus į Alytaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Alytaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Vaida Baumilė
2. Živilė Janavičienė
3. Loreta Janiulytė
4
. Loreta Radzevičienė
5
. Judita Sungailaitė
6. Ramūnas Šarka
7. Danguolė Urbanavičienė

 


Informacija apie pretendentus į Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėjų pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Aušra Andziulevičiūtė
2. Vilma Brazinskienė
3
. Asta Kurauskaitė
4
. Asta Lukauskaitė
5
. Daiva Mazur
6. Sonata Mecelicienė
7. Vaiva Nevardauskienė
8. Ignas Podlipskas
9. Jolanta Ramonienė
10. Gerutis Varanavičius
11. Toma Virkutienė
12. Alvydas Žala
Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėjų pareigas:
1. Živilė Janavičienė
2. Daina Knezevičienė
3. Laima Lubauskienė
4
. Loreta Radzevičienė
5
. Judita Sungailaitė
6. Ramūnas Šarka


Informacija apie pretendentus į Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Aušra Andziulevičiūtė
2. Asta Kurauskaitė
3. Asta Lukauskaitė
4. Daiva Mazur
5. Ignas Podlipskas
6. Toma Virkutienė
7. Salomėja Zaksaitė
8. Alvydas Žala
Teisėja, pageidaujanti persikelti į Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmų teisėjo pareigas:
1. Jūratė Bliznikaitė-Povilanskienė


Informacija apie pretendentus į Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Aušra Andziulevičiūtė
2. Vilma Brazinskienė
3. Asta Kurauskaitė
4. Asta Lukauskaitė
5. Daiva Mazur
6. Sonata Mecelicienė
7. Vaiva Nevardauskienė
8. Ignas Podlipskas
9. Linas Pukinskas
10. Jolanta Ramonienė
11. Dominykas Rusonis
12. Dalia Staugienė
13. Gerutis Varanavičius
14. Toma Virkutienė
15. Salomėja Zaksaitė
16. Alvydas Žala
Teisėjos, pageidaujančios persikelti į Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėjo pareigas:
1. Živilė Janavičienė
2. Judita Sungailaitė

 


Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Indrė Averkienė
2. Algirdas Giedraitis
3. Audrius Meilutis
4. Indrė Petrokienė
5. Aurelijus Rauckis
6. Tomas Ridikas
7. Judita Sungailaitė
8. Asta Žeromskytė-Stanienė

 


Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjų pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys: 

1.  Aušra Andziulevičiūtė
2. Vilma Brazinskienė
3
. Asta Lukauskaitė
4. Daiva Mazur
5. Monika Mockutė
6. Vaiva Nevardauskienė
7. Ignas Podlipskas
8. Jolanta Ramonienė
9. Dominykas Rusonis
10. Eglė Sabaliauskienė
11. Dalia Staugienė
12. Gerutis Varanavičius
13. Toma Virkutienė
14. Salomėja Zaksaitė
15. Alvydas Žala
Teisėja, pageidaujanti persikelti į Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjo pareigas:
1. Judita Sungailaitė


Informacija apie pretendentus į Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys: 
1. Bartkus Arūnas
2. Baziulis Erminijus
3. Beinoravičienė Renata
4. 
Berezovskij Vladimir
5. 
Bražinskienė Rima
6. B
utrimaitė Gitana
7. Dabulskytė-Raizgienė Julita
8. Einikienė Jovita
9. 
Grinevičiūtė Kristina
10. 
Gvozdovičius Miroslavas
11. 
Jankauskas Kęstutis
12. 
Juozėnas Edvardas
13. 
Kazakiūnas Visvaldas
14. 
Kravčenkienė Donata
15. 
 Liauksminaitė Jūratė
16. 
Liesis Mantas
17. 
Pranka Darius
18. 
Randakevičienė Irma
19. 
Staknienė Inga
20. 
Striaukas Mindaugas
21. 
Štuopienė Inga
22. 
Šulcas Irmantas
23. 
Tarčevskaja Lilija
24. 
Terebeiza Žilvinas
25. 
Valiukienė Urmila
26. 
Varsackis Bronius
27. 
Vėgelienė Jolanta
28. 
Venckienė Eglė
29. 
Veršekys Paulius
30. 
Vigelienė Nida
31. 
Volodko Renata
32. 
Zubavičiūtė-Montvilienė Sigita
33. 
Žiedelis Audrius
34. 
Žukauskienė Gražina
Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Vilniaus apygardos teismą:
1. Margarita Stambrauskaitė.

 


Informacija apie pretendentus į LIetuvos apeliacinio teismo teisėjų pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Augustė Rasa 
2. Balčytienė Violeta 
3. Barkauskas Alvydas 
4. Kalinauskienė Andrutė 
5. Kazakiūnas Visvaldas 
6. Lapinskienė Edita
7. Liudvinavičienė Virginija 
8. Mikuckienė Vilija 
9. Pakalnytė-Tamošiūnaitė Virginija 
10. Paulikas Vaclovas 
11. Petkevičienė Violeta 
12. Petkuvienė Rūta 
13. Pikelienė Asta 
14. Račkauskaitė-Burneikienė Aistė 
15. Radzevičienė Asta  
16. Ragulskytė-Markovienė Rasa 
17. Rinkevičius Dainius 
18. Spruogis Ernestas 
19. Stambrauskaitė Margarita 
20. Stankevičius Vidas 
21. Survilienė Aiva 
22. Švedienė Neringa 
23. Varanauskaitė Jūratė 
24. Vercinskė Diana 
25. Zelianka Vytautas



Informacija apie pretendentus į Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Sigitas Bagdonavičius
2. Valdas Ciesiūnas 



Informacija apie pretendentus į Tauragės apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Tauragės apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Elena Bartulienė
2. Egidijus Mockaitis

 


Informacija apie pretendentus į Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Elena Bartulienė
2. Egidijus Mockaitis

 


Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko pavaduotojų pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko pavaduotojų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Eugenijus Antanauskas
2. Lina Giedrė
3. Egidijus Mickevičius
4. Diana Navickienė
5. Vytautas Pliuskevičius

 


Informacija apie pretendentus į Regionų apygardos administracinio teismo  pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Regionų apygardos administracinio teismo  pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Audrius Grauželis
2. Algis Markevičius
3. Arvydas Martinavičius



Informacija apie pretendentus į Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Utenos apylinkės teismo  Molėtų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Monika Benetė
2. Irena Bielskytė
3. Skaistė Cinkutė
4. Aušra Gylytė
5. Vaidotas Granickas 
6.  Vytautas Kalnius 
7. Dalia Kulienė
8. Asta Kurauskaitė
9.  Pavel Liubkevič
10. Laura Matusevičiūtė
11. Daiva Mazur
12. Erlandas Stanislovaitis
13. Toma Virkutienė
14. Alvydas Žala

 

Informacija apie pretendentus į Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus regiono apylinkės teismo  Ukmergės rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Monika Benetė
2. Skaistė Cinkutė
3. Vytautas Kalnius 
4. Dalia Kulienė
5. Pavel Liubkevič
6. Laura Matusevičiūtė
7. Monika Mockutė
8. Linas Pukinskas
9. Dmitrij Rancev
10. Eglė Sabaliauskienė
11Erlandas Stanislovaitis
12. Dalia Staugienė
13. Toma Virkutienė
14. Alvydas Žala

Informacija apie pretendentus į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Marija Augustinaitė 
2. Monika Benetė
3
. Irena Bielskytė
4. Skirmantas Bikelis
5
Ryšard Bogdanovič
6. 
Vilma Brazinskienė
7
. Skaistė Cinkutė
8
. Aušra Dambrauskienė
9. Kristina Grinevičiūtė
10. Kęstutis Jankauskas
11. 
Tomas Januškevičius
12. 
Vytautas Kalnius 
13. Virginijus Kanapinskas
14. Juliana Karvovskienė
15. Pavelas Kujalis
16. Dalia Kulienė
17. 
Rūta Latvelė
18. 
Pavel Liubkevič
19. Darius Lukaitis
20
Laura Matusevičiūtė
21
Linas Pukinskas
22. Aušra Ragelienė
23. Dmitrij Rancev
24. Jelena Semionova
25. Dalia Staugienė 
26. Gerutis Varanavičius
27. Toma Virkutienė
28.  Diana Voitechovič 
29
Alvydas Žala

Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Vilniaus miesto apylinkės teismą:
1. Vaidutė Stangvilienė
2. Vilma  Stukaitė

Informacija apie pretendentus į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Diana Jakubėnė
2. Jolanta Jasutienė
3. Gerutis Varanavičius
4. Alvydas Žala 


Informacija apie pretendentus į Telšių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Telšių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Andželika Butkuvienė
2. Mindaugas Klemenis
3. Tomas Pukšmys
4. Vitalija Liauzginienė 

Informacija apie pretendentus į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininko pavaduotojo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie pretendentai:
1.  Skirgailė Žalimienė 



Informacija apie pretendentus į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:  
1. Monika Benetė
2. Skaistė Cinkutė 
3. Romualdas Gylys 
4. Vaidotas Granickas 
5. Linas Pukinskas 
6. Dmitrij Rancev 
7. Erlandas Stanislovaitis 
8. Dalia Staugienė 
Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmus:
1. Linas Baublys 
2. Jonas Stubrys


Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apygardos teismo teisėjo pareigas

Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apygardos teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie pretendentai: 
1. Eugenijus Antanauskas 
2. Kristina Baškienė 
3. Erminijus Baziulis 
4. Aurimas Brazdeikis 
5. Raimondas Dilys 
6. Lina Giedrė     
7. Mantas Liesis  
8. Egidijus Mickevičius   
9. Petras Mineikis 
10. Augustinas Mitkus  
11. Diana Navickienė 
12. Violeta Olcvikienė 
13. Vaida Rimkienė  
14. Kristina Serdiukienė  
15. Laura Spalvienė 
16. Larisa Šimanskienė 
17. Milda Valiulytė  
18. Diana Vercinskė  
19. Saulius Zajarskas 
20. Danutė Žvinklytė

Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Klaipėdos apygardos  teismą:
1. Vilija Valantienė


 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos raštas

Įvykių ir renginių kalendorius

Spalis 2018
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22

2018.10.22  |  09:00

23 24 25 26

2018.10.26  |  10:00

27 28
29 30 31 1 2 3 4

Naujienų prenumerata

Sekite mus