Prezidento kanceliarijos skelbimai

Informacija apie atranką į Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmų teisėjo vietą

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ straipsniu, pradeda atrankos procedūrą į nuo 2018 m. sausio 1 d. atsirandančią Vilniaus regiono apylinkės teismo Elektrėnų rūmų teisėjo vietą.

2017.06.21

Informacija apie atranką į Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 76 straipsniais, skelbia atranką į Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pareigas.

2017.06.20

Informacija apie atranką į Klaipėdos apygardos teismo teisėjo pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 66 straipsniais, pradeda atrankos procedūrą į atsilaisvinančias Klaipėdos apygardos teismo teisėjo pareigas.

2017.06.13

Informacija apie atranką į Regionų apygardos administracinio teismo pirmininko pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 76 straipsniais, skelbia atranką į Regionų apygardos administracinio teismo pirmininko pareigas.

2017.06.06

Informacija apie atranką į Telšių apylinkės teismo pirmininko pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 76 straipsniais, skelbia atranką į Telšių apylinkės teismo pirmininko pareigas.

2017.06.06

Informacija apie atrankas į Šiaulių apylinkės teismo pirmininko ir šio teismo pirmininko pavaduotojų pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 76 straipsniais, skelbia atrankas į atsilaisvinančias Šiaulių apylinkės teismo pirmininko ir šio teismo pirmininko pavaduotojų pareigas.

2017.06.06

Informacija apie atranką į Plungės apylinkės teismo pirmininko pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 76 straipsniais, skelbia atranką į Plungės apylinkės teismo pirmininko pareigas.

2017.06.06

Informacija apie atranką į Klaipėdos miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 76 straipsniais, pradeda atrankos procedūrą į atsilaisvinančias Klaipėdos miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas.

2017.06.05

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus