Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Dėl pretendentės į Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teisėjo pareigas

Dėl pretendentės į Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teisėjo pareigas
2022.05.23

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. gegužės 9 d. posėdyje baigė atrankos į Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausios pretendentės į minėtas pareigas.

Norą tapti Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teisėjais buvo išreiškę 2 pretendentai.

PTAK tinkamiausia pripažino vieną:  Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėją Giedrę Kairienę. 

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2020-03