Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Dėl tinkamiausių pretendentų į Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų pareigas

Dėl tinkamiausių pretendentų į Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų pareigas
2022.11.28

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 14 d. posėdyje baigė atrankos į Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėju buvo išreiškę 12 pretendentų.

PTAK tinkamiausiais pripažino septynis: Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėją Agnę Vyliaudaitę, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjus Tomą Ridiką, Simoną Dementavičienę, Dainą Lisaitę, Editą Vitonę, Sergejų Lebedevą ir Astą Žeromskytę-Stanienę. 

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio ir vadovaujamo darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2020-03

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus