Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Dėl tinkamiausių pretendentų į Kauno apylinkės teismo Kauno, Kaišiadorių, Jonavos ir Kėdainių rūmų teisėjų pareigas

Dėl tinkamiausių pretendentų į Kauno apylinkės teismo Kauno, Kaišiadorių, Jonavos ir Kėdainių rūmų teisėjų pareigas
2022.12.05

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 21  d. posėdyje baigė atrankos į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjais buvo išreiškę 9 pretendentai.

PTAK tinkamiausia pripažino aštuonis: advokatą Gerutį Varanavičių, 2 metams paskirtą Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėją Ramintą Liubinienę, vyriausiąją tyrėją Daivą Mazur, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo padėjėją Jūratę Vaidelytę, Vilniaus apygardos teismo teisėjo padėjėją Robertą Ročį, Kauno apygardos teismo teisėjo padėjėją Eglę Simanaitytę, Kauno apygardos teismo skyriaus pirmininko patarėją Gabrielę Kaktienę ir valstybės tarnautoją Miglę Kiršienę.

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 21  d. posėdyje baigė atrankos į 2 metams skiriamo Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausios pretendentės į minėtas pareigas.

Norą tapti 2 metams skiriama Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja buvo išreiškusi 1 pretendentė.

PTAK tinkama pripažino valstybės tarnautoją Gretą Osinovskienę.

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 21  d. posėdyje baigė atrankos į Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėjais buvo išreiškę 8 pretendentai.

PTAK tinkamiausia pripažino septynis: advokatą Gerutį Varanavičių, vyriausiąją tyrėją Daivą Mazur, teisininką Jaroslavą Žibortą, Vilniaus apygardos teismo teisėjo padėjėją Robertą Ročį, Kauno apygardos teismo teisėjo padėjėją Eglę Simanaitytę, Kauno apygardos teismo skyriaus pirmininko patarėją Gabrielę Kaktienę ir valstybės tarnautoją Miglę Kiršienę.

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 21  d. posėdyje baigė atrankos į Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmų teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmų teisėjais buvo išreiškę 5 pretendentai.

PTAK tinkamiausia pripažino penkis: advokatą Gerutį Varanavičių, vyriausiąją tyrėją Daivą Mazur, Vilniaus apygardos teismo teisėjo padėjėją Robertą Ročį, Kauno apygardos teismo teisėjo padėjėją Eglę Simanaitytę ir valstybės tarnautoją Miglę Kiršienę.

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 21  d. posėdyje baigė atrankos į Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėjais buvo išreiškę 4 pretendentai.

PTAK tinkamiausia pripažino keturis: advokatą Gerutį Varanavičių, vyriausiąją tyrėją Daivą Mazur, Vilniaus apygardos teismo teisėjo padėjėją Robertą Ročį ir valstybės tarnautoją Miglę Kiršienę.

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, asmenines kompetencijas, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2020-03

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus