lt
En

Prezidento kanceliarijos skelbimai

Informacija apie atranką į Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjo vietą

2011.06.02

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 66 straipsniais, pradeda atrankos procedūrą į atsilaisvinančią Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjo vietą.

Informuojame, kad asmenų, ketinančių dalyvauti atrankoje į atsilaisvinančią Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjo vietą, sąrašas bus sudarytas iki 2011 m. liepos 1 d.

Asmenų, ketinančių dalyvauti atrankoje, sąrašą sudaro Nacionalinė teismų administracija, vadovaudamasi Respublikos Prezidento 2009 m. gruodžio 23 d. dekretu Nr. 1K-247 patvirtinto Teisėjų atrankos skelbimo ir organizavimo tvarkos aprašo 8 punktu.

Taip pat informuojame, kad atsižvelgiant į tai, jog Vilniaus apygardos administraciniame teisme atsilaisvina teisėjo vieta, 2011 m. vasario 1 d. paskelbtoje atrankoje į Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko vietą kviečiami dalyvauti visų Lietuvos Respublikos teismų teisėjai, įsirašę į teisėjų karjeros siekiančių asmenų registrą, taip pat kiti Lietuvos Respublikos teismų įstatymo reikalavimus atitinkantys asmenys. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus