lt
En

Teismų sistemos naujienos

Konferencija „Pažeidžiamos proceso dalyvių grupės teismuose: kaip atpažinti ir atliepti poreikius?“

Konferencija „Pažeidžiamos proceso dalyvių grupės teismuose: kaip atpažinti ir atliepti poreikius?“
2020.11.25

Maloniai kviečiame 2020 m. gruodžio 16 d.  dalyvauti Lietuvos teismų dienai paminėti skirtoje nuotolinėje tarptautinėje konferencijoje „Pažeidžiamos proceso dalyvių grupės teismuose: kaip atpažinti ir atliepti poreikius?

Konferencijos metu savo įžvalgomis ir patirtimi dalinsis Lietuvos ir užsienio šalių teisininkai ir darbo su pažeidžiamomis grupėmis ekspertai. Renginio dalyvius pasveikins Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė ir Nacionalinės teismų administracijos vadovė Natalija Kaminskienė. Renginyje bus aptariamos bendravimo su pažeidžiamomis proceso dalyvių grupėmis naujausios praktikos ir tendencijos Europoje, gilinamasi į atskirų pažeidžiamų grupių poreikius ir jų atliepimą teismo proceso metu, taip pat bus aptariami praktiniai aspektai, padedantys užtikrinti reikiamą paramą ir pagalbą.

  • Detali konferencijos programa. 
  • Renginio metu visi konferencijos dalyviai bus kviečiami aktyviai dalyvauti ir užduoti klausimus pranešėjams virtualiuoju būdu (pokalbių kambaryje). 
  • Užsiregistravusieji į renginį gaus detalesnę informaciją apie prisijungimą prie renginio.
  • Visi užsiregistravę renginio dalyviai gaus elektroninius sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą renginyje.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti Lietuvos teismų dienai paminėti skirtame renginyje. Registracijos anketą rasite čia.

Jeigu turite klausimų, kviečiame juos užduoti el. paštu: tarptautinekonferencija@teismai.lt

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus