lt
En

Mokinių piešinių konkursas TEISMAS GINA ŽMONES

 

„Teismas gina žmones“ – antrąkart Lietuvos teismų organizuotas visos Lietuvos mokinių piešinių konkursas, į kurį suplaukė beveik 300 piešinių!

Visus piešinius peržiūrėti galite ČIA.

Informacija apie konkurso pusfinalius

Spalvingi mokinių piešiniai papuošė Šiaulių apylinkės teismą

Šiaulių apylinkės teisme nuo pat ryto skambėjo vaikų juokas, girdėjosi džiaugsmingi pasakojimai. Į Šiaulių apylinkės teismą sugužėjo mokiniai, kurių spalvingais piešiniais papuoštos teismo patalpos. Penktadienį įvyko baigiamasis Nacionalinės teismų administracijos organizuojamo piešinių konkurso „Teismas gina žmones“ Šiaulių regiono renginys. Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Gema Janušienė apdovanojo geriausių darbų autorius, mokytojus. Konkurso dalyviai susitiko su teisėjais, policininkais, apžiūrėjo teismą, sėdo prie vaišių stalo.   

„Sveiki atvykę į Šiaulių apylinkės teismą. Prieš jus stovi teisėjai - žmonės, kurie vilki mantijas ir turi užsidėję teisėjo ženklą. Jūs niekada patys nebuvę teisme nupiešėte teismą, posėdžių salę, bandėte įsivaizduoti, kaip gali atrodyti teisėjas, kokiais simboliais vaizduojamas teisingumas. Nepaisant to, jaunųjų dailininkų piešiniai spalvingi ir įdomūs. Ačiū už gražius darbus. Šiandien mes papasakosime apie teismą, vėliau surengsime ekskursiją. Turėsite galimybę savo akimis išvysti teismą“, - piešinių konkurso dalyvius pasveikino teismo pirmininkė G. Janušienė.

Į Šiaulių apylinkės teismą atvyko mokiniai iš Radviliškio, Pakruojo rajono ir Šiaulių miesto. Dauguma svečių – konkursui pateiktų piešinių autoriai. Nuo rugsėjo 14 d. jie piešė teismus, teisėjus, nusikaltėlius, svarstykles ir kitus teisingumo simbolius.  Taip vaikai piešiniuose vaizdavo įsivaizduojamą teismą ir teisingumą.

Jauniesiems menininkams tai buvo išties sudėtinga užduotis, nes daugelis vaikų ir mokytojų apie teismus žinojo tik iš filmų, televizijos laidų, nuotraukų. Nepaisant to, jie užduotį įvykdė nepriekaištingai.

Šiaulių apylinkės teismą pasiekė 27 vaikų darbai. Piešinius atsiuntė mokiniai iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos,  Pakruojo rajono Lygumų pagrindinės mokyklos, Kuršėnų Pavenčių ir Šiaulių Medelyno, Jovaro ir Romuvos progimnazijų.

Konkurse dalyvavę 6–8 klasių moksleiviai piešdami naudojo įvairią techniką. Vaikų kūrinius vertino trijų asmenų komisija, vadovaujama žymaus dailininko ir pedagogo Arūno Vasiliausko.

Darbai buvo vertinami pagal konkurso temos atskleidimą, kūrybinį sprendimą, idėjos originalumą. Spalio 14-15 d. už Šiaulių regiono mokyklų mokinių piešinius buvo balsuojama portale www.lrytas.lt ir socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Susumavus rezultatus, buvo apdovanoti nugalėtojai. Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė G. Janušienė padėkas įteikė keturiems prizininkams. Pirmąją vietą laimėjo Šiaulių Medelyno progimnazijos mokinė Ema Petrošiūtė, antrosios vietos prizu apdovanota Šiaulių Medelyno progimnazijos mokinė Živilė Jociūtė, o trečiąją vietą pelnė – tos pačios progimnazijos mokinė Austėja Bistraitė.  

Ketvirtasis laureatas -  Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinys Gytis Genevičius. Beje, šis vienuolikametis su broliu  dvyniu Laimiu buvo jauniausi konkurso dalyviai.

Šiaulių apylinkės teisme pagerbtos ir mokytojos, kurios paskatino jaunuosius dailininkus imtis teptuko.

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Arūnas Bartkus papasakojo mokiniams apie teismą, kaip vyksta teisiamasis posėdis, į kokius kriterijus atsižvelgiama skiriant bausmes.

Šiaulių apskrities VPK Viešosios tvarkos biuro Konvojaus būrio vadas Nerijus Rimkevičius ir specialistas Rolandas Gasiūnas papasakojo, koks policijos pareigūnų darbas teisme. Pareigūnai pademonstravo antrankius, lazdą, parodė automobilį, kuriuo į teismą iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus atvežami kaltinamieji.

Keturių laureatų piešiniai iš Šiaulių iškeliaus į sostinę. Nuo spalio 19 d. geriausi visų Lietuvos regionų mokinių darbai bus eksponuojami Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Ten vėl bus surengtas konkursas, vyks viešas balsavimas.

Tai - antrasis Nacionalinės teismų administracijos organizuojamas Lietuvos moksleivių piešinių konkursas „Teismas gina žmones“.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

 

Informaciją parengė
Nijolė Damulė
Šiaulių apylinkės teismo
Komunikacijos skyriaus vedėja
tel. (8 41) 598 511
mob. 8 676  50 348
el. p. nijole.damule@teismas.lt

------

Panevėžio apygardos teisme baigtas piešinių konkurso „Teismas gina žmones“ etapas

„Teismas gina žmones“ – antrąkart Lietuvos teismų organizuojamas visos Lietuvos mokinių piešinių konkursas. Jo dalyviai turėjo savo piešiniais atskleisti, kaip jie mato teismą. 6–8 klasių moksleiviai kelias savaites piešė teismą, procesą, teisėją, posėdžių sales.

Panevėžio apygardos teismas iš „Ąžuolo“, „Žemynos“, Alfonso Lipniūno progimnazijų, Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos moksleivių sulaukė pusšimčio įvairia technika (akvarele, guašu, pieštukais ir kt.) atliktų darbų. Visi piešiniai renginio dieną buvo eksponuojami teismo posėdžių salėje surengtoje parodoje.

Ketvirtadienį, spalio 15 d., į nugalėtojų apdovanojimą Panevėžio apygardos teisme buvo pakviesti visi konkurse dalyvavę moksleiviai ir jų mokytojai. Jaunuosius dailininkus sveikino apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Laimantas Misiūnas.

„Dėkoju visiems mokiniams už dalyvavimą konkurse. Dėkoju ir mokytojams, paskatinusiems savo auklėtinius dalyvauti ir padėjusiems suprasti bei atskleisti konkurso temą. Džiaugiamės sulaukę tokios gausybės jūsų darbų“, – sakė pirmininkas. 

Iš teisėjų ir profesionalių menininkų sudaryta piešinių vertinimo komisija po ilgų svarstymų ir diskusijų išrinko originaliausius, kūrybiškiausius piešinius. Komisijos balsavimo rezultatus susumavus su portalo lrytas.lt ir facebook‘o lankytojų balsais, buvo išrinkti keturi geriausi moksleivių darbai.  

„Sulaukėme labai daug kūrybiškai atliktų ir įdomių piešinių. Komisijai buvo nelengva išrinkti tik keturis nugalėtojus, nes būti nugalėtojais buvo vertų kur kas daugiau“, – sakė komisijos narys panevėžietis menininkas skulptorius Algirdas Varžinskas. 

Jis kartu su teisėju Laimantu Misiūnu apdovanojo geriausiai įvertintų piešinių autorius, įteikė jiems diplomus ir atminimo dovanėles.

Pirmoji vieta atiteko septintokei Jonei Bieliūnaitei iš Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, antroji –  šeštokui Justinui Karosui iš „Žemynos“ progimnazijos, trečioji – septintokei Austėjai Ramanauskaitei iš Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, ketvirtoji – dvylikamečiui „žemyniečiui“ Jonui Nemaniui.

Nugalėtojų darbai toliau varžysis finaliniame konkurso etape, kuris vyks spalio 27 d. Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Į renginį bus kviečiami visi konkurse dalyvaujantys mokiniai ir jų mokytojai. Penkių daugiausia balų surinkusių darbų autoriai bus apdovanoti šauniais prizais.

 

Cituojant prašome nurodyti informacijos šaltinį.

 

Informaciją pateikė
Panevėžio apygardos teismo
atstovė ryšiams su visuomene
Jolita Gudelienė
el. p. jolita.gudeliene@teismas.lt
www.pat.lt

-----

Klaipėdos apygardos teisme – teisingumas mažųjų dailininkų akimis

Šią savaitę į Klaipėdos apygardos teismą atvykstančių asmenų žvilgsnius prikausto spalvingi moksleivių piešiniai. Teismo fojė eksponuojami gėrio ir blogio kovą vaizduojantys piešiniai – tai nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Teismas gina žmonės“ dalyvių darbai. Vakar teisme vykusiame apdovanojimų renginyje jų autoriai sulaukė gausybės sveikinimų, o geriausiųjų piešiniai išsiųsti į finalinį etapą sostinėje.

Artėjančios Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir Europos civilinės teisės dienos proga antrą kartą teismų sistemoje organizuojamame konkurse dalyvavo Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro bei Agluonėnų pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Mažųjų dailininkų darbai stebino savo įvairove bei originalumu. Vienus išmargino akvarelės ir pieštukų spalvos, kitus papuošė žurnalų bei laikraščių iškarpos.

Dėkodamas moksleiviams už dalyvavimą bei linkėdamas sėkmės kitame etape Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Arvydas Daugėla džiaugėsi, kad vaikams puikiai pavyko perteikti teisingumo jausmą. „Kad ir kokie piešiniai būtų skirtingi, svarbiausia yra tai, kad visuose vaizduojama gėrio pergalė prieš neteisybę. Toks vaikų požiūris į gyvenimo realijas rodo, kad mūsų visuomenėje auga šviesios ir kilnios asmenybės“, – kalbėjo teismo vadovas.

Suskaičiavus teismo darbuotojų sudarytos komisijos ir balsavusiųjų internete balus pirmąją vietą užėmė Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos moksleivės Emos Malinos (11m.) piešinys, antroji vieta atiteko Agluonėnų pagrindinės mokyklos mokinei Inai Stanevičiūtei (12 m.), trečioji – Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtinei Viktorijai Pogytei, ketvirtoji – Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos moksleivei Gabijai Gakaitei (14 m.). Šių vaikų piešiniai spalio pabaigoje Lietuvos Aukščiausiajame Teisme vyksiančiame baigiamajame konkurso etape su kitais geriausiais piešiniais iš visos Lietuvos varžysis dėl nugalėtojo titulo.

Po apdovanojimų renginio mažiesiems svečiams buvo suteikta galimybė iš arti pamatyti Klaipėdos apygardos teismo veiklą. Vaikai apžiūrėjo nepilnamečių apklausos kambarį, posėdžių salę, civilinių bylų raštinę, laikino sulaikymo kameras, apsilankė teismo pirmininko kabinete, apžiūrėjo teisėjų regalijas.

Balsuoti už Klaipėdos regiono piešinius bus galima nuo spalio 19 d. portale www.lrytas.lt bei Lietuvos teismų socialinio tinklalapio Facebook paskyroje.

Informaciją pateikė

Kęstutis Butvydas
Klaipėdos apygardos teismo
pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene
tel. (8 46) 390 983, mob. (8 676) 85 940
el. p. kestutis.butvydas@teismas.lt

-----

Kauno apylinkės teisme apdovanoti mokinių piešinių konkurso dalyviai

Antradienį, spalio 13 d., Kauno apylinkės teisme įvyko mokinių piešinių konkurso „Teismas gina žmones“ Kauno regiono mažasis finalas.

Rugsėjo pabaigoje Kauno mokyklų mokiniai piešė teisėjus ir teismą, kūrybiškai vaizdavo teisingumo simbolį – svarstykles bei pasitelkę fantaziją piešė gėrio ir blogio kovą, kurioje gėris visuomet nugali. Kauno apylinkės teismą pasiekė kelios dešimtys spalvingų mokinių piešinių, kurie renginio dieną buvo eksponuojami teisme, o pačių geriausių piešinių autoriai buvo apdovanoti specialiais prizais.

Piešinių konkurso nugalėtojai buvo išrinkti atsižvelgiant į Kauno apylinkės teismo sudarytos komisijos nuomonę, sumuojant naujienų portalo lrytas.lt portalo ir socialinio tinklo „Facebook“ auditorijos balsus. Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokinės Gustė Ivaškevičiūtė ir Patricija Česonytė užėmė pirmą ir antrą vietas, Kauno Bernardo Brazdžionė mokyklos-daugiafunkcinio centro mokinė Gabija Šerkšnaitė užėmė trečią vietą, o Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos mokinė Radvilė Večkytė užėmė ketvirtą vietą.

Renginio metu mokiniai taip pat dalyvavo teismų pamokėlėje, kurioje Kauno apylinkės teismo teisėjas Marius Bartninkas pasakojo apie teismo veiklą ir teisėjų darbą. Renginio dalyviai kartu su teisėju leidosi į ekskursiją po teismo patalpas, aplankė vaiko apklausos kambarį, konvojavimo patalpas ir teismo raštines. Ekskursijos metu įsidrąsinę mokiniai aktyviai uždavinėjo su teismo veikla susijusius klausimus.

„Teismas gina žmones“ – tai antrasis Nacionalinės teismų administracijos organizuojamas mokinių piešinių konkursas, kuriame šiemet dalyvauja šeši Lietuvos teismai: Kauno ir Šiaulių apylinkės teismai, Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos apygardos teismai. Geriausių darbų autorių piešiniai keliaus į Vilnių ir bus eksponuojami Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Finalinio renginio metu mokinių piešiniai rungsis dėl pačių geriausių titulo ir šaunių prizų.

Informaciją parengė
Monika Pakulnytė
Kauno apylinkės teismo
Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Tel. (8 37) 244 518, mob. tel. 8 645 14033
El. p. monika.pakulnyte@teismas.lt
www.kauno.teismas.lt

--------------

Vilniaus apygardos teisme – mokinių piešinių konkurso "Teismas gina žmones" pusfinalis

Vakar, spalio 12 d., Vilniaus apygardos teisme išrinkti ir apdovanoti piešinių konkurso ,,Teismas gina žmones” nugalėtojai.

,,Teismas gina žmones” - antrąkart Lietuvos teismų organizuojamas visos Lietuvos mokinių piešinių konkursas. Moksleiviai buvo kviečiami savo piešiniais atskleisti, kaip jie mato teismą.

Vilniaus apygardos teismas sulaukė įvairia technika pieštų darbelių – akvarele, guašu, pieštukais, kreidelėmis. Piešinius galima buvo apžiūrėti ne tik teismo patalpose surengtoje parodoje, bet ir internete, kur internetinio portalo lrytas.lt skaitytojai balsavo už labiausiai jiems patinkančius piešinius.

Vilniaus apygardos teisme buvo sudaryta piešinių vertinimo komisija, kuri po ilgų svarstymų ir diskusijų iš daugybės gražių piešinių išrinko keturis originaliausius, kūrybiškiausius ir nuotaikingiausius piešinius.

Į Vilniaus apygardos teismą buvo pakviesti visi konkurse dalyvavę moksleiviai. Teismo pirmininkas Vytautas Zelianka apdovanojo geriausiai išreitinguotų piešinių autorius, įteikė jiems diplomus ir dovanas.

Pirmoji vieta atiteko Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviui Žygimantui Jacevičiui (11 m.), antroji – Sofijos Kovalevskajos progimnazijos moksleivei Loretai Savinai (13 m.), trečioji - Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivei Viktorijai Milinskaitei (12 m.), ketvirtoji – Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos moksleivei Editai Paviliūnaitei (12 m.).

Po apdovanojimų moksleiviams buvo suorganizuota ekskursija po Vilniaus apygardos teismą.

Iš visų Lietuvos regionų atrinkti kūrybiškiausi moksleivių piešiniai bus eksponuojami Lietuvos Aukščiausiajame Teisme (LAT). Savo balsą renkant gražiausius piešinius, galės atiduoti ir naujienų portalo lrytas.lt skaitytojai.

Baigiamasis konkurso renginys vyks spalio 27 d. LAT. Į renginį bus kviečiami visi konkurse dalyvavę mokiniai, kurio metu bus išrinkti ir apdovanoti 5 daugiausia balų surinkę darbai ir jų autoriai.

Informaciją parengė
Vaida Bytautė
Vilniaus apygardos teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene
Gedimino pr. 40/1, Vilnius, LT-01501
Tel. (8 5)  268 8068, mob. 8 656  27 455
El. p.  vaida.bytaute@teismas.lt
http://www.vat.lt

----------------------------------------

Konkurso nugalėtojų piešinius ir pusfinalių bei finalo akimirkas jau greitai galėsite pamatyti teismai.lt nuotraukų galerijoje.

Teismą 2013 m. konkurso nugalėtojų akimis ir konkurso akimirkas galite pamatyti atsisiuntę nuotraukas, o informaciją apie 2013 m. konkursą rasite čia.

Kviečiame susipažinti su konkurso taisyklėmis (taisykles taip pat galite atsisiųsti čia).


PIEŠINIŲ KONKURSO „TEISMAS GINA ŽMONES“ TAISYKLĖS
 

I SKYRIUS

BENDROSIOS SĄLYGOS

 1. Konkurso organizatorius – Nacionalinė teismų administracija (toliau – Administracija), įsikūrusi adresu L. Sapiegos g. 15, LT-10312 Vilnius.
 2. Konkursas vyksta Lietuvos apygardų teismuose (toliau – Apygardų teismai) ir Lietuvos Aukščiausiajame Teisme.
 3. Konkursas prasideda 2015 m. rugsėjo 14 d. ir baigiasi 2015 m. spalio 27 d. (imtinai).
 4. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos moksleiviai.
 5. Piešiant gali būti naudojama įvairi technika (akvarelė, guašas, pieštukai, kreidelės, tušas ir kt.).
 6. Konkurso dalyviai gali pateikti neribotą kiekį skirtingų piešinių.
 7. Konkurso dalyviai anketoje turi aiškiai ir tiksliai pateikti duomenis apie save didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis (Priedas Nr. 1):
  - moksleivio vardas, pavardė, amžius;
  - mokymo įstaiga, miestas;
  - kuruojančio mokytojo kontaktiniai duomenys (vardas, pavardė, telefonas, el. paštas);
  - tėvų (globėjų) sutikimas.
  8. Piešinių vertinimo kriterijai:
  - konkurso temos atskleidimas;
  - kūrybinis sprendimas;
  - idėjos originalumas.

II SKYRIUS

KONKURSO EIGA

 1. Norėdamas dalyvauti konkurse moksleivis arba jo atstovas (Priede Nr. 1 nurodytas mokinio tėvas/globėjas arba mokytojas), 2015 m. rugsėjo 21–spalio 7 d. (imtinai), Apygardos teismui (kurio teritorijai priklauso mokykla, kurioje mokosi moksleivis) atneša/atsiunčia mokinio piešinį (-ius).
 2. Apygardos teisme paskirtas atsakingas darbuotojas iki 2015 m. spalio 5 d. iš 3 Apygardos teismo darbuotojų sudaro Apygardos teismo piešinių vertinimo komisiją (toliau – Komisija) (į Komisijos sudėtį gali būti įtraukiamas menininkas, meno kritikas). Administracija iki 2015 m. spalio 5 d. sudaro Piešinių konkurso finalo vertinimo komisiją (toliau – Finalo komisija) iš dviejų Administracijos darbuotojų ir vieno meno kritiko.
 3. Apygardos teisme paskirtas atsakingas darbuotojas iki 2015 m. spalio 5 d. suskaitmenina gautus piešinius ir jų skaitmenines kopijas perduoda Administracijos Komunikacijos skyriui. Perduodant piešinius būtina nurodyti šių taisyklių 7 punkte išvardytus duomenis.
 4. Apygardos teisme paskirtas atsakingas darbuotojas 2015 m. spalio 7 d. teismo patalpose surengia piešinių parodą. Piešiniai Apygardos teismuose gali būti eksponuojami neribotą laiką.
 5. Iki 2015 m. spalio 9 d. Apygardų teismų komisijos (vadovaudamosi šių taisyklių 8. punktu) atrenka po 20 geriausių piešinių ir juos sureitinguoja nuo 1 iki 20. Apygardų teismuose paskirti atsakingi darbuotojai apie rezultatus informuoja Administracijos Komunikacijos skyrių.
 6. Administracijos Komunikacijos skyrius 2015 m. spalio 5–9 d. organizuoja viešą balsavimą už Apygardų teismų Komisijų atrinktus piešinius portale www.lrytas.lt. Už Vilniaus apygardos teismo atrinktus piešinius balsuojama spalio 5 d., Kauno – spalio 6 d., Klaipėdos – spalio 7 d., Šiaulių – spalio 8 d., Panevėžio – spalio 9 d.
 7. Administracijos Komunikacijos skyrius, Atsižvelgdamas į balsavimo rezultatus portale www.lrytas.lt ir į iš Apygardų gautus Komisijų rezultatus, sureitinguoja kiekvienos apygardos pateiktus piešinius nuo 1 iki 20 ir apie šį reitingą informuoja Apygardų teismuose paskirtus atsakingus darbuotojus.
 8. 16. 2015 m. spalio 12–16 d. kiekviename Apygardos teisme vyksta po renginį, kuriame paskelbiama ir apdovanojama po 4 regionų nugalėtojus (geriausiai reitinguotų piešinių autorius).
 9. Regionų nugalėtojų darbai iki 2016 m. spalio 19 d. pateikiami Finalo komisijai (Administracijos adresu), kuri, vadovaudamasi šių taisyklių 8. punkte nurodytais piešinių vertinimo kriterijais, nuo 1 iki 20 juos sureitinguoja.
 10. Po 2015 m. spalio 19 d. regionų nugalėtojų piešiniai perduodami Lietuvos Aukščiausiajam Teismui, nurodant šių taisyklių 7. punkte išvardytus duomenis.
 11. Nuo 2015 m. spalio 20 d. piešiniai eksponuojami Lietuvos Aukščiausiajame Teisme neribotą laiką. Parodą organizuoja Lietuvos Aukščiausiajame Teisme paskirtas atsakingas darbuotojas.
 12. 2015 m. spalio 19–25 d. Administracijos Komunikacijos skyrius organizuoja viešą balsavimą už regionų nugalėtojų darbus portale www.lrytas.lt. Interneto vartotojai iš 20 piešinių išrenka 5 labiausiai patikusius piešinius.
 13. Administracijos Komunikacijos skyrius, Atsižvelgdamas į balsavimo rezultatus portale www.lrytas.lt ir į iš Finalo komisijos gautus rezultatus, sureitinguoja regionų nugalėtojų piešinius nuo 1 iki 20. 5 daugiausia balų surinkusieji darbai ir jų autoriai paskelbiami ir apdovanojami baigiamajame konkurso renginyje.
 14. Baigiamasis konkurso renginys organizuojamas 2015 m. spalio 27 d. Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Į renginį kviečiami visi konkurse dalyvavę mokiniai. Renginio metu organizuojama ekskursija po Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą, susitikimas su teisėjais, paskaita apie vaikų teises, konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

III SKYRIUS

KITOS SĄLYGOS

 1. Konkurso organizatorius nėra atsakingas už bet kokias asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu konkurse.
 2. Dovanos vertė nėra išmokama grynaisiais pinigais ir nekeičiama į kitas prekes.
 3. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, apie tai informuodamas Lietuvos teismų interneto svetainėje www.teismai.lt.
 4. Konkursas laikomas neįvykusiu, jei Apygardų teismams atsiunčiama mažiau negu 20 piešinių.

Įvykių ir renginių kalendorius

Rugpjūtis 2019
P A T K P Š S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

2019.08.30  |  10:00

31 1

Naujienų prenumerata

Sekite mus