lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Bendrovei iškelta restruktūrizavimo byla

2019.10.04

Šiandien Šiaulių apygardos teismas nutartimi vienai iš stambiausių šalyje kelių ir tiltų statybos bendrovei „Šiaulių plentas“ iškėlė restruktūrizavimo bylą. Teismas nustatė sąlygas, kuriomis bendrovė galės disponuoti jos sąskaitoje esančiomis lėšomis, tarp jų – privalomi mokesčiai, darbuotojų atlyginimai. Paskirtas bankroto administratorius.  

Dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo į teismą kreipėsi pats bendrovės vadovas. Prašyme nurodoma,   kad bendrovė yra moki, vykdo veiklą,  sutartis, tačiau dėl  iškilusių finansinių sunkumų ėmėsi atitinkamų priemonių.

Teismas konstatavo, jog nagrinėjamu atveju yra Įmonių restruktūrizavimo įstatyme nustatytos sąlygos restruktūrizavimo procesui taikyti. Todėl, įžvelgiant sėkmingo restruktūrizavimo tikimybę, siekiant išvengti įmonės bankroto ir atkurti įmonės mokumą, nutarta iškelti restruktūrizavimo bylą. Nutartyje nurodoma, kad dauguma bendrovės darbuotojų, kurių yra apie 400, pritarė, kad įmonei būtų iškelta restruktūrizavimo byla. Motyvuotų prieštaravimų nebuvo. O apie 30 kreditorių teismui pateikė sutikimus, kad jiems būtų atidėti mokėjimai.

Ši nutartis per 7 dienas nuo jos priėmimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai komunikacijai:

Vytautas Jončas

Šiaulių apygardos teismo
pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida
Dvaro g. 83, LT-76299, Šiauliai
Mob. +37067316371
El. paštas: vytautas.joncas@teismas.lt

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus