lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Kauno apylinkės teisme aptartos administracinių teisės pažeidimų naujovės

Kauno apylinkės teisme aptartos administracinių teisės pažeidimų naujovės
2015.11.24

Penktadienį, lapkričio 20 d., Kauno apylinkės  teisme vyko rudens forumas „Administracinių teisės pažeidimų bylų teisena“, skirtas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Kelių policijos valdybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinės darbo inspekcijos atstovams.

Forumo moderatorė, Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja administracinių teisės pažeidimų byloms Laima Šeputienė, sveikindama svečius teigė, kad administracinių teisės pažeidimų bylų  teisenai pamažu persikeliant į elektroninę erdvę, tarpinstitucinis bendradarbiavimas įgis ne tik naują raiškos formą, bet ir taps  aktualesnis, kadangi bendromis pastangomis teks  užtikrinti virtualioje erdvėje funkcionuojančių  ir per integruotas sistemas perduodamų duomenų saugumą, teisingumą ir perdavimo operatyvumą.

„Šio forumo tikslas – skatinti efektyvų  tarpinstitucinį bendradarbiavimą, nes tik profesionaliu  ir bendru darbu,  laikantis teisės viršenybės bei pagarbos žmogaus teisėms ir laisvėms  principų,  galima užtikrinti aukštą administracinių teisės pažeidimų bylų tyrimo ir nagrinėjimo kokybę“ – teigė forumo iniciatorė L.Šeputienė.

Forumo metu Kauno apylinkės teismo teisėjai Laima Šeputienė, dr. Darius Urbonas, Violeta Miceikienė, Audronė Levinskienė ir Larisa Tamulionienė skaitė pranešimus aktualiais administracinių teisės pažeidimų klausimais ir aktyviai diskutavo su forumo dalyviais.

Tikimasi, kad didelio institucijų susidomėjimo sulaukęs forumas galėtų tapti tradiciniu renginiu, skirtu pasidalinti naujausiomis teisės taikymo, aiškinimo ir kitomis praktinėmis problemomis, susijusiomis su administracinių teisės pažeidimų bylų teisena.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Monika Pakulnytė
Kauno apylinkės teismo
Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Tel. (8 37) 244 518, mob. tel. 8 645 14033
El. p. monika.pakulnyte@teismas.lt

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus