Skip to content
logo
lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Kelias link svajonių karjeros nebūtinai turi būti duobėtas

2014.03.31

Vilniaus universitetas šiais metais karjeros mėnesiu paskelbė kovo mėnesį, organizuodamas projektą „Karjeros dienos‘14“ (toliau – VU KD).

2014 m. kovo 26 d. Vilniaus miesto apylinkės teismo (toliau – Teismo) atstovai kartu su Nacionalinės teismų administracijos (toliau – NTA) atstovais prisijungė prie projekto dalyvaudami karjeros mugėje.
 
Atvykusiems į karjeros mugę studentams Teismo atstovai pasakojo apie praktikos ir darbo realias galimybes teisme, apie reikalavimus siekiantiems teisėjo karjeros. Būsimi teisininkai turėjo galimybę susipažinti su teismų sistema, sužinoti daugiau apie teismų ir NTA veiklą.
 
Projekto tikslas – padėti studentams ir darbdaviams užmegzti tarpusavio ryšius. Siekiant tikslo įgyvendinimo, NTA stendą aplankiusiems studentams buvo suteikta juos dominanti informacija, nurodyti kontaktai, kur kreiptis norintiems savo karjerą pradėti teismų sistemoje.
 
VU KD 2014 metų šūkis – „Karjera be barjerų“. Barjerų gali būti begalė – žinių trūkumas, nepasitikėjimas savimi, netinkamas pasiruošimas ir pan. Tačiau Teismo ir NTA atstovai tikisi, kad prisidėjo prie karjeros dienų siekiamybės griaunant šiuos mitus ir padedant studentams išugdyti suvokimą, kad raktas į sėkmingą karjerą nėra vien puikus savo srities išmanymas. Svarbūs ir tokie veiksniai kaip asmeninė iniciatyva, entuziazmas, pozityvumas, noras siekti kiekvieną dieną vis daugiau bei aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje.
 
Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį.
 
Informaciją pateikė:
Airinė Šerelytė
Vilniaus miesto apylinkės teismo
pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene
Laisvės pr. 79A, Vilnius
tel. (8 5)  274 0379, mob. 8 646 12 149
el. p. airine.serelyte@teismas.lt
http://www.vat.lt/lt/vilniaus-miesto-apylinkes-teismas.html
LIETUVOS TEISMAI Facebook’e