lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Ketino pabėgti iš areštinės - gavo laisvės atėmimo bausmę

2015.03.23

2015 m. kovo 17 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už pasikėsinimą pabėgti iš areštinės aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausme nuteisė 21 metų aštuoniolika kartų teistą vyrą. Šią bausmę teismas sudėjo su ankstesniais nuosprendžiais ir paskyrė galutinę dešimties metų trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę, atliekant ją pataisos namuose.

Teismas nustatė, kad kaltinamasis, konvojuotas į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę, metaliniu šaukštu ir šaukšto nulaužtu kotu padarė laukinėje sienoje skylę ir taip pasikėsino pabėgti iš areštinės, tačiau savo veikos nebaigė, nes pareigūnas pamatė ardomą sieną ir nutraukė neteisėtus veiksmus. Kaltinamasis pripažino, kad ardė sieną, nes norėjo pasivaikščioti laisvėje.

Už analogišką veiką 2015 m. kovo 4 d. Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendžiu buvo nuteistas ir kitas 18 metų jaunuolis, turintis devynis teistumus. Jis prisipažino, kad areštinės sieną ardė metaliniu strypu, tačiau pamatęs armatūras suprato, kad sienos išardyti nepavyks. Jam paskirta aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, kuri subendrinta su ankstesniais nuosprendžiais, ir paskirta dvejų metų ir dviejų mėnesių laisvės atėmimo galutinė bausmė.

Šie Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendžiai per 20 dienų gali būti skundžiami Klaipėdos apygardos teismui.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

 

Informaciją pateikė:

Aistė Jurkšaitienė

Tauragės rajono apylinkės teismo

Teisėjo padėjėja (atstovė ryšiams su visuomene)

tel. (8 446) 61435

el. paštas: aiste.jurksaitiene@teismas.lt

Lietuvos teismai Facebook‘e