lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Klaipėdos apylinkės teismo darbuotojai išpildė vaikų svajones

2019.11.29

Artėjančių gražiausių metų švenčių proga Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmų darbuotojai įgyvendino septynių vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, svajones.

„Kalėdos – stebuklų metas, džiaugiamės galėdami prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo ir dovanodami jiems šypsenas bei šventinę nuotaiką. Norėtume paraginti visus nepamiršti, kad yra nemažai vaikų, kuriems Jūs taip pat galite suteikti laimės, juk šventės bus pačios gražiausios, kai Jus sups laimingi žmonės ir vaikų šypsenos“, sakė teismo raštinės skyriaus patarėja Dovilė Paukštytė. Padovanodamas vaikams rankų darbo vardinius eglutės žaisliukais prie gerumo akcijos prisidėjo ir teismo kanclerio tarnybos vyriausiasis specialistas-informatikas Lukas Šerpetauskas.

Jau devintus metus yra vykdomas projektas „Vaikų svajonės“. 2010 m. jis pradėtas kaip savanoriška veikla, siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones, padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Projektas „Vaikų svajonės“ – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai 

Olga Sadovskaja

Klaipėdos apylinkės teismo
pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Tel. (846) 47 47 84,  (8686) 26 581
El. p. olga.sadovskaja@teismas.lt
https://klaipedos.teismai.lt

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus