lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Nužudymu kaltinamam vyrui kardomoji priemonė nesušvelninta

2020.06.25

Šiaulių apygardos teismas tęsia baudžiamosios bylos, kurioje 37 metų Radviliškio miesto gyventojas S. Z. kaltinamas nužudymu, nagrinėjamą. Vyras savo kaltės nepripažįsta. Tęsiama liudytojų apklausa.  

Teismas toliau tęsia liudytojų apklausą. Vienas iš šaukiamų liudytojų į teisiamą posėdi neatvyko ir nepateikė jokių tai pateisinančių dokumentų. Šio liudytojo dalyvavimas teisiamajame posėdyje yra būtinas, todėl, siekdamas išsiaiškinti bylai svarbias aplinkybes ir užkirsti kelią proceso vilkinimui, teismas priėmė sprendimą, kad į kitą posėdį liudytojas būtų atvesdintas.

Šioje byloje S. Z. yra suimtas. Kaltinamojo gynėjas teismo prašė, kad jo ginamajam vietoje suėmimo būtų taikoma kardomieji priemonė – intensyvi priežiūra, uždedant apykoję. Toks prašymas buvo atmestas.    

Bylos duomenimis, nusikaltimas padarytas vėlų 2019 metų gruodžio 20-osios vakarą Radviliškyje, Maironio gatvėje. S. Z. būdamas apsvaigęs nuo alkoholio konflikto metu tris kartus peiliu dūrė 27 m. radviliškiečiui, pastarasis nuo patirtų sužalojimų mirė įvykio vietoje. Byloje nurodoma, jog konfliktas kilo neva dėl dingusio mobiliojo ryšio telefono.

Kitas teismo posėdis numatytas birželio 30 d. 9.30 val.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žinaikslaidai:

Vytautas Jončas
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida
Dvaro g. 83, LT-76299, Šiauliai
Mob. +37067316371
El. paštas: vytautas.joncas@teismas.lt