lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Teismas atmetė M. Veličkos skundą dėl nušalinimo nuo pareigų

2019.10.07

Penktadienį Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjų kolegija atmetė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo M. Veličkos skundą dėl nušalinimo nuo pareigų.

M. Velička 2019 m. sausio 7 d. kreipėsi į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmus su skundu prašydamas panaikinti Šiaulių miesto savivaldybės mero 2018 m. gruodžio 17 d. potvarkį dėl jo nušalinimo, taip pat prašė priteisti jam iš atsakovo jo patirtas bylinėjimosi išlaidas. Skundu pareiškėjas nesutiko su atsakovo priimtu potvarkiu, nurodė, kad jis yra neteisėtas ir nepagrįstas, nes nėra pagrindų nei tarnybinio nusižengimo tyrimui pradėti, nei nušalinimo institutui taikyti, o priimdamas šį potvarkį atsakovas piktnaudžiauja tarnyba ir tik siekia nevykdyti 2018 m. gruodžio 13 d. tarybos sprendimo.

Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjų kolegija, išnagrinėjusi administracinę bylą, priėmė sprendimą atmesti M. Veličkos skundą, kaip nepagrįstą. Nurodė, kad šioje byloje vertino M. Veličkos nušalinimo teisinį pagrindą, o ne nušalinimo nuo pareigų pagrįstumą. Teismo kolegija konstatavo, kad ginčijamas mero potvarkis iš esmės atitiko nurodytų teisės aktų reikalavimus, todėl M. Veličkos prašymo jį panaikinti netenkino. Taip pat teismas atmetė M. Veličkos prašymą priteisti atirtas bylinėjimosi išlaidas.

 

Cituojant ar platinant šią informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Evelina Talalienė
Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų
Vyriausioji specialistė
Tel. (8 37) 323295, trumpasis tel. 5319 (teismų tinkle)
El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus