Skip to content
logo
lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Teismas atvertė konflikto, pasibaigusio kaimynės mirtimi, bylą

2022.06.22

Trečiadienį Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 78-erių Pasvalio r. gyventoja kaltinama nužudžiusi savo bendraamžę kaimynę.

Nusikaltimas viename Pasvalio r. kaime įvyko 2021 m. liepos 10 d., po vidurnakčio. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, nužudytosios sklype jos artimieji iš vakaro pjovė žolę. Šienaujama buvo su traktoriuku ir trimeriu.

Gretimoje sodyboje gyvenančiai kaimynei nepatiko iki vėlumos užsitęsęs pjovimo triukšmas, kuris jai trukdė miegoti. Užmigti jai nepavyko netgi pjovimo darbams pasibaigus. 

Susierzinusi moteris jau po vidurnakčio nuėjo iki kaimynės namo, išdaužė du langus ir per vieną jų įsibrovė į vidų. Moterys susistumdė, galiausiai kaltinamoji, manoma, kaimynę pasmaugė.

Specialistų duomenimis, moteris mirė nuo mechaninio uždusimo suspaudus kaklą ir galimai užspaudus jai šnerves ir burną.

Šiandien posėdyje teismas apklausė byloje nukentėjusiaisiais pripažintus nužudytos moters vaikus – dvi dukras ir sūnų. Jie yra pareiškę civilinį ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo. Motinos netekę nukentėjusieji prašo priteisti iš kaltinamosios po 20 tūkst. eurų kiekvienam.  

Parodymus teismui taip pat davė keturi liudytojai: to paties kaimo gyventoja, kaltinamosios brolis, kaltinamosios dukra ir žentas.

Pati kaltinamoji savo kaltę pripažįsta, nors teigia nužudyti kaimynės nenorėjusi. Moteris savo parodymus duos po to, kai bus apklausti visi liudytojai.

Kitas teismo posėdis paskirtas liepos 25 dieną.

Jo metu teismas planuoja apklausti dar vieną liudytoją, du gydytojus psichiatrus bei ekspertę, kuri ikiteisminio tyrimo metu atliko kaltinamajai psichologinę-psichiatrinę ekspertizę.

 

Cituojant arba kitaip platinat šią informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Jolita Gudelienė
Panevėžio apygardos teismo pirmininko
padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Tel. (8 45) 45 45 55
www.pat.teismas.lt

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus