Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Dėl pretendento į vadovaujamas pareigas

Dėl pretendento į vadovaujamas pareigas
2021.07.07

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2021 m. birželio 28 d. posėdyje įvykdė atranką į Vilniaus regiono apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas ir šiandien skelbia išvadą dėl pretendento į minėtas pareigas.

Norą tapti Vilniaus regiono apylinkės teismo pirmininko pavaduotoju buvo išreiškęs 1 pretendentas.

PTAK tinkamu pripažino Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmų teisėją Anatolijų Januševskį.

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2020-03