Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Dėl tinkamiausių pretendentų į Šiaulių apygardos teismo teisėjų pareigas

Dėl tinkamiausių pretendentų į Šiaulių apygardos teismo teisėjų pareigas
2022.11.11

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2022 m. lapkričio 7  d. posėdyje baigė atrankos į Šiaulių apygardos teismo teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Šiaulių apygardos teismo teisėju buvo išreiškę 14 pretendentų.

PTAK tinkamiausiais pripažino dešimt: Šiaulių apylinkės teismo teisėjus Audrių Sadauską, Almą Jurgelienę, Aleksandrą Rusaką, Iloną Jakubėnienę, Irmą Valiuškienę, Martyną Galvičių, Daną Lisą, Aleksandrą Prygunkovą ir Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėjus Deimantę Andrulytę ir Augustiną Mitkų.

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio ir vadovaujamo darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2020-03

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus