Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Kauno apygardos teisme susitiko teismų atstovai ryšiams su visuomene

2010.09.09

Šiandien Kauno apygardos teisme vyko šio teismo regione esančių apylinkių teismų atstovų ryšiams su visuomene susitikimas, kuriame dalyvavo Kauno apygardos teismo teisėjas Algimantas Smolskas, Lietuvos apeliacinio teismo, Aukščiausiojo Teismo ir Nacionalinės teismų administracijos atstovai.

„Reikia suprasti, jog be galo svarbi mūsų pačių aktyvi pozicija informuojant visuomenę. Būtina kalbėtis su žmonėmis, aiškinti jiems teismo veiklos specifiką – tai vienas iš tarnystės visuomenei būdų“, – renginio pradžioje ryšių su visuomene funkciją vykdantiems teismų atstovams pabrėžė A. Smolskas. „Reikia darbą dirbti, ne vietą užimti“, – šmaikštavo teisėjas.

Susitikimo metu buvo aptarta būtinybė užtikrinti nuolatinį visuomenės informavimą apie teismų darbą, diskutuojama asmens duomenų apsaugos, bendravimo su žurnalistais, teismų interneto svetainių tobulinimo ir kitais klausimais.

Iki šiol Nacionalinė teismų administracija tokius sutikimus yra surengusi su Panevėžio ir Vilniaus regiono teismų atstovais.

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus