lt
En

Teismų sistemos naujienos

Kauno miesto apylinkės teismo nutartis

Kauno miesto apylinkės teismo nutartis
2019.11.08

Kauno apylinkės teismas paliko galioti Kauno apylinkės teismo 2015 m. rugsėjo 17 d. nutartimi įtariamajai N. V. paskirtą kardomąją priemonę – suėmimą, nustatydamas  dviejų mėnesių terminą.

N. V., įtariama teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymu, trukdymu antstolio veiklai, nežymiu sveikatos sutrikdymu ir pasipriešinimu valstybės tarnautojui.

Teismo nutartyje pažymima, kad iš nukentėjusiųjų parodymų, teismų sprendimų ir specialisto išvados nustatyta, jog yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad įtarimai N. V. pareikšti pagrįstai. Byloje esančių duomenų visuma, kardomosios priemonės terminas nustatytas  atsižvelgiant ne tik į byloje esančius duomenis, bet ir į suėmimo pagrindą – įtariamoji gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.

Sprendžiant kardomosios priemonės termino nustatymą atsižvelgta į tai, kad įtariamoji žinodama, jog yra traukiama baudžiamojon atsakomybėn ir susipažinusi su jai įteiktu pranešimu apie įtarimą, išvyko Jungtines Amerikos Valstijas, kur slapstėsi 6 metus, kol buvo sulaikyta. įtariamosios elgesį tuoj po nusikaltimo padarymo.

Ikiteisminio tyrimo teisėjas Atsižvelgiant į tai teismas konstatavo, jog esant ypatingai didelei galimai slapstymosi rizikai, teismas pažymėjo, jog švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis nebūtų galima užtikrinti N. V. nepertraukiamo dalyvavimo procese.

Šią nutartį  proceso dalyviai per 20 dienų gali apskųsti Kauno apygardos teismui.

Cituojant ar platinant šią informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Kontaktai žiniasklaidai:

Indrė Cvilikaitė
Kauno apylinkės teismo
Teisėjo padėjėja, atliekanti Teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas
Tel. (8 37) 466312
El. p. indre.cvilikaite@teismas.lt
https://kauno.teismai.lt/