lt
En

Teismų sistemos naujienos

Kviečiame apsilankyti atnaujintoje Lietuvos teismų interneto svetainėje!

Kviečiame apsilankyti atnaujintoje Lietuvos teismų interneto svetainėje!
2015.01.21

Šiandien Nacionalinė teismų administracija pristato atnaujintą Lietuvos teismų interneto svetainę www.teismai.lt, kurios lankytojai lengvai ir greitai ras visą reikiamą informaciją apie svarbiausias Lietuvos teismų aktualijas.
 
Atnaujinta interneto svetainė savo lankytojus pasitinka ne tik naujais dizaino sprendimais, bet ir žymiai patogesniu valdymu. Svetainėje skirtingo pobūdžio informacija yra pritaikyta skirtingoms auditorijoms – visuomenei/teismų lankytojams, teismų bei žiniasklaidos atstovams.  Čia įdiegta patogi teisės aktų, teisėjų biografijų, kontaktų paieška, interaktyvus Lietuvos teismų žemėlapis, nuotraukų ir vaizdo įrašų galerija.
 
Svetainės lankytojai teismų sistemos naujienas galės sekti interneto svetainėje arba užsiprenumeruoti. Lengvai bus pasiekiama ir Lietuvos teismų socialinės žiniasklaidos kanaluose pateikiama informacija – Facebook paskyra, nuotraukos iš svarbiausių įvykių Flickr fotogalerijoje, vaizdo įrašai YouTube kanale, žurnalas TEISMAI.LT  ir kiti leidiniai Issuu platformoje.
 
Naujoji svetainė sukurta taip, kad joje būtų galima patogiai naršyti, naudojantis planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais.
 
Sėkmingo naudojimosi naująja interneto svetaine!
Prireikus, senoji interneto svetainė vis dar yra  pasiekiama šiuo adresu.

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus