Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Kviečiame skaityti naujausius žurnalo TEISMAI.LT numerius!

Kviečiame skaityti naujausius žurnalo TEISMAI.LT numerius!
2019.12.16

Jis – išdidus, išrietęs kaklą. Dvigubina, didina. Smalsu? Ogi skaičius 2! Jeigu skaitote šiuos žodžius, vadinasi, žurnalas TEISMAI.LT yra Jūsų rankose arba ekrane. Ir ne vienas. Du! Šįkart išleidome dvigubą numerį – rudens ir žiemos – kartu.

Rudens numeris, kaip ir pridera, daugiau skirtas derlingumui, tai yra verslo ir ekonomikos temoms, aptarti. Kalbame apie verslo mediacijos ypatumus, profesionalūs teisininkai atsako į klausimus, kaip verslo subjektams taikiai spręsti ginčus.

Kadangi teismai yra ir socialiai atsakinga institucija, nepamiršome ir fizinio asmens – aiškinamės ir jo bankroto niuansus.

Daug dėmesio žurnale skiriame ir verslo bei valstybės institucijų darbuotojų motyvacinei aplinkai palyginti, aptariame socialinės atsakomybės klausimus bei kokybiško asmenų aptarnavimo teismuose svarbą.

Rudens žurnale pateikiame išsamų straipsnį apie komercines paslaptis, aiškinamės, ar tarp konfidencialios informacijos ir komercinės paslapties galime dėti lygybės ženklą.

Neliko nuošaly ir šiemet plačiai visuomenėje aptarinėjama tema – bylų skirstymas: parengėme informatyvų šviečiamojo pobūdžio straipsnį apie tai, kokį kelią nukeliauja byla, kol atsiduria ant teisėjo stalo.

Na, o žiemos numeris – šventinis! Dalijamės su Jumis savo nuveiktais darbais, įžvalgomis ir sveikinimais! Žurnale – pirmasis interviu su naująja NTA vadove dr. Natalija Kaminskiene. Patyrusi teisininkė ir mokslininkė yra įsitikinusi, kad „efektyviai veikia tik ta sistema, kurioje žmonės jaučiasi gerbiami“.

Labai vertiname psichologus, kurie šiais metais mini veiklos Lietuvos teismuose penkmetį. Juos sveikindami žiemos žurnale skyrėme jiems ypatingą vietą.

Ir dar ne viskas: teismuose dirba nemažai akademikų, mokslininkų, šįkart apie mokslo ir praktikos santykį kalbamės su teisėju mokslų daktaru Aurimu Brazdeikiu ir teisininke doktorante Laura Mickevičiūte.

Pakviesime Jus ir į paslaptinguosius „Teisės rūsius“. Girdėjote apie tokius?

Taigi, pasklaidę vieną žurnalo dalį, verskite kitą... ir kartu su mumis patirkite dvigubą džiaugsmą.

TEISMAI.LT rudens numerio elektroninę versiją kviečiame skaityti čia, žiemos numerio – čia.

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus