Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

LVAT teisėjai diskutuos apie efektyvesnį viešojo intereso gynimą

2010.11.05

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) kartu su Lietuvos Aukščiausiuoju Teismu lapkričio 5 dieną, 09:30 val. Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kolonų salėje rengia apskritojo stalo diskusiją "Viešojo intereso gynimas teismuose: subjektai ir jų įgaliojimų apimtis". Renginį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Rengiamos apskritojo stalo diskusijos tikslas yra identifikuoti viešojo intereso gynimo problemas, įvertinti, ar yra poreikis išplėsti valstybės institucijų įgaliojimus dėl viešojo intereso gynimo teismuose ir į subjektų, turinčių teisę ginti viešąjį interesą, ratą įtraukti kitas suinteresuotas institucijas ir asmenis, bei pasiūlyti šių problemų sprendimo būdus. Atsižvelgiant į šiuos tikslus, pirmoji diskusijos dalis bus skirta problemoms iškelti ir analizuoti, o antroji dalis - konkrečių sprendimo būdų paieškai.

Diskusijoje dalyvaus mokslo institucijų, Lietuvos Respublikos Seimo, Generalinės Prokuratūros, teismų, Teisingumo ministerijos, kitų valstybės institucijų ir visuomenės atstovai.

Renginio vaizdo transliaciją 2010 m. lapkričio 5 d. bus galima tiesiogiai stebėti internetu Prezidentūros interneto svetainėjewww.president.lt . Diskusijos pradžia 9.30 val., numatoma trukmė - dvi valandos.

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus