Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Nacionalinėje teismų administracijoje rinksis teismų finansininkai

2010.10.12

Š. m. spalio 15 d. Nacionalinėje teismų administracijoje (toliau – NTA) rinksis teismuose dirbantys finansų srities specialistai, kurių susitikimo tikslas – susipažinti su naujausiais buhalterinės apskaitos reikalavimais, pasidalinti profesine patirtimi ir, įgijus naujų žinių, užtikrinti vieningą teismų buhalterinės apskaitos praktiką.

„Nuolat kintantys teisės aktai ir griežtėjantys finansinės atskaitomybės standartai reikalauja kelti darbuotojų kvalifikaciją, tvarkant buhalterinę apskaitą teismuose neretai iškyla klausimų dėl šių reikalavimų taikymo. Susitikimo metu bus galima užduoti klausimų kvalifikuotiems specialistams ir pasidalinti patirtimi“, – teigia NTA direktoriaus pavaduotojas Gintautas Kanapeckas.

Susitikimo organizatoriai tikisi, kad prie vieningos buhalterinės apskaitos praktikos formavimo prisidės ir šiuo metu jau įsibėgėjęs visų Lietuvos Respublikos teismų ir Nacionalinės teismų administracijos apskaitos politikos projektas, rengiamas pagal naujus standartų reikalavimus, ir kuriama kompiuterinė buhalterinės apskaitos sistema. Minėtas projektas bus pristatytas susitikimo dalyviams.

Teismų finansininkų susitikime dalyvaus Valstybės kontrolės ir Nacionalinės teismų administracijos atstovai, taip pat UAB „Sintagma“ specialistai, atsakingi už teismų buhalterinės apskaitos programos kūrimą, ir UAB „Earst&Young Baltic“ atstovai, atsakingi už teismų apskaitos politikos kūrimą.

Renginio programą galite parsisiųsti čia.

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus