lt
En

Teismų sistemos naujienos

Šalies teismuose vyks renginiai Konstitucijos ir Europos teisės dienai paminėti

2011.10.13

Visą savaitę (spalio 18–25 d.) Lietuvos teismuose vyks Atvirų durų dienos, skirtos Lietuvos Konstitucijos ir Europos teisės dienai (spalio 25 d.) paminėti. Susipažinti su darbo teisme organizavimu, sužinoti apie teisėjo profesiją ir Lietuvos teismų sistemą, apsilankyti posėdžių salėse ir teisėjų darbo kabinetuose teismai kviečia moksleivius, studentus, vietos bendruomenes ir žiniasklaidos atstovus.

Organizuojant Atvirų durų dienas siekiam ne tik prisidėti formuojant objektyvią ir pozityvią visuomenės nuomonę apie teismų sistemą ir teisėjų darbą, bet ir paskatinti jaunimą domėtis teisėjo profesija, darbo teisme galimybėmis. Tai viena iš teismų atvirumo visuomenei didinimo priemonių, numatytų Teisėjų tarybos patvirtintame Teismų atvirumo visuomenei priemonių plane.

Šalies teismuose vyksiančios atvirų durų dienos, taip pat ir Konferencija paskaita su inscenizuota viktorina moksleiviams – įtraukti į Europos veiksmingo teisingumo komisijos (CEPEJ) renginių Europos teisės dienai paminėti programą. Konferencija paskaita vyks spalio 21 d. 12 val. Lietuvos apeliaciniame teisme (Gedimino pr. 40/1, Vilnius). Atvirų durų dienų grafiką teismuose rasite čia.

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus