Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Siekiama gerinti aptarnavimo kokybę teismuose

2010.07.19

Nacionalinė teismų administracija, pasitelkusi išorinius konsultantus iniciavo į teismus besikreipiančių asmenų (interesantų) apklausą apie aptarnavimo teismuose kokybę, grįžtamąjį ryšį ir administravimą (išskyrus teisingumo vykdymą).

Apklausos tikslas – padėti įvertinti aptarnavimo lygį, administravimo kokybę ir informacijos pateikimą Lietuvos Respublikos teismuose. Apibendrinus gautus rezultatus, tikimasi identifikuoti problemas, kylančias asmenims tiesiogiai bendraujant su teismais. Remiantis apklausos rezultatais bus nustatyti asmenų kokybiško aptarnavimo teismuose kriterijai.

Iš viso planuojama apklausti daugiau kaip 500 asmenų: į teismą besikreipiančius fizinius asmenis ir juridinių asmenų atstovus, prokurorus, advokatus, antstolius, tyrėjus ir kitus tiesiogiai su teismais susiduriančius asmenis.

Sociologinė apklausa – tai Nacionalinės teismų administracijos vykdomo projekto „Lietuvos Respublikos teismų ir Nacionalinės teismų administracijos kokybės valdymo modelių diegimas bei jų sertifikavimas“ sudedamoji dalis.

Tikimasi, kad šio projekto įgyvendinimas prisidės prie visuomenės pasitikėjimo teismų sistema augimo, teismų darbo krūvių reguliavimo, besikreipiančiųjų asmenų aptarnavimo lygio gerinimo bei teigiamo teismų įvaizdžio kūrimo.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Daugiau apie projektą skaitykite čia.
Apklausos anketą galite rasti internetiniu adresu http://bit.ly/teismu_apklausa.                     

Daugiau informacijos apie vykdomą apklausą Jums suteiks:       
Nacionalinės teismų administracijos
projekto vadovė
Indrė Gylytė-Valienė
Tel. (8 5) 251 4123
Mob. tel. 8 685 85 601
El. paštas indrev@teismai.lt

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus