Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Teisėjų tarybos nariai susitiko su Klaipėdos regiono teisėjais

Teisėjų tarybos nariai susitiko su Klaipėdos regiono teisėjais
2022.10.03

Rugsėjo 30 d. Klaipėdos apygardos teisme įvyko išvažiuojamasis Teisėjų tarybos posėdis. Po jo Teisėjų tarybos nariai susitiko su Klaipėdos apygardos ir Klaipėdos apylinkės teismų teisėjų bendruomene.

Teisėjų tarybos nariai pristatė parengtą naujos redakcijos Teisėjų atlyginimo įstatymo  projektą, kuriam jau pritarė Lietuvos Respublikos Vyriausybė.  Teisėjų tarybos nariai pristatė esminius šio įstatymo projekto pokyčius, kurie naujai reglamentuos visų teisėjų atlyginimo dydžius ir jų darbo apmokėjimo sąlygas.

Susitikime su Klaipėdos regiono teisėjų bendruomene pasidalinta informacija apie Vyriausybės sudarytos darbo grupės veiklą, kuri svarsto ir atlieka išsamią galimų pokyčių teismų sistemoje analizę.


„Praėjusiais metais Teisėjų tarybos nariai nuotoliniu būdu buvo susitikę su Klaipėdos apylinkės teismo teisėjais, tačiau tiesioginis bendravimas veiksmingesnis ir tokiuose susitikimuose galime kalbėtis nuoširdžiau, išgirsti vieni kitų problemas, ieškoti ir rasti bendrus sprendimus. Teisėjų taryba pristatė ir daugiau iniciatyvų, kurios padėtų užtikrinti tolygesnį teisėjų darbo krūvį ir išgirsti teisėjų bendruomenės siūlymus”, – sako Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė.

Teisėjų taryba, stiprindama bendravimą su teismais ir teisėjais, periodiškai organizuoja išvažiuojamuosius susitikimus. Šiais metais gegužės mėnesį buvo suorganizuotas susitikimas su Šiaulių regiono teisėjų bendruomene.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Nacionalinė teismų administracija
Komunikacijos skyrius
Tel. 8 647 17517
El. p. komunikacija@teismai.lt
www.teismai.lt
Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai 

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus