Skip to content
logo
lt
En

Teismų sistemos naujienos

Teismų atstovai mokėsi krizių komunikacijos ir valdymo

2010.08.23

Rugpjūčio 19 – 20 d. per 30 Lietuvos teismų ir Nacionalinės teismų administracijos darbuotojų, atsakingų už ryšius su visuomene, Teisingumo ministerijos mokymo centre imitavo krizines situacijas ir mokėsi jas valdyti, aiškinosi, kokių komunikacinių priemonių reikia, jog visuomenė būtų laiku informuota apie priimtus sprendimus ir tuo pačiu būtų išsaugotas teisminės valdžios nepriklausomumas.

Dvi dienas trukusiuose mokymuose netruko diskusijų apie teismų sistemos ryšių su visuomene poreikius ir iššūkius. Savo patirtimi su mokymų dalyviais dalinosi garsūs ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistai – Rytis Juozapavičius, Kristinas Taukačikas ir Dainius Radzevičius.

„Turite sutelkti visus specialistus, jog būtų užmegzta ir stiprinama draugystė su nevyriausybinėmis organizacijomis, ieškoma bendradarbiavimo galimybių, siekiant didinti teisinį visuomenės švietimą. Taip pat būtina susikoncentruoti į efektyvų teismų sistemos pristatymą virtualioje erdvėje“, – svarbiausius komunikacinius uždavinius įvardino Dainius Radzevičius.

Siekdama didinti teismų sistemos viešumą ir atvirumą visuomenei Nacionalinė teismų administracija ir ateityje planuoja organizuoti komunikacijos ir ryšių su visuomene mokymus teismų darbuotojams.

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus