lt
En

Prezidento kanceliarijos skelbimai

Respublikos Prezidento kanceliarijos informacija apie atranką į Kauno miesto apylinkės teismo teisėjo vietą

2010.04.21

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ straipsniu, pradeda atrankos procedūrą į 2010 m. balandžio 26 d. atsilaisvinsiančią Kauno miesto apylinkės teismo teisėjo vietą.

Informuojame, kad asmenų, ketinančių dalyvauti atrankoje į Kauno miesto apylinkės teismo teisėjo vietą, sąrašas bus sudarytas iki 2010 m. gegužės 5 d.

Asmenų, ketinančių dalyvauti atrankoje, sąrašą sudaro Nacionalinė teismų administracija, vadovaudamasi Respublikos Prezidento 2009 m. gruodžio 23 d. dekretu Nr. 1K-247 patvirtinto Teisėjų atrankos skelbimo ir organizavimo tvarkos aprašo 8 punktu.

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu jau yra pradėta anksčiau paskelbta atrankos procedūra į 2010 m. rugsėjo 9 d. atsilaisvinsiančią Kauno miesto apylinkės teismo teisėjo vietą, taip pat į tai, kad vienu metu vykdoma atrankos procedūra į dvi teisėjų vietas būtų spartesnė, Respublikos Prezidento kanceliarija informuoja, jog atranka į 2010 m. balandžio 26 d. atsilaisvinsiančią Kauno miesto apylinkės teismo teisėjo vietą bus vykdoma kartu su atranka į 2010 m. rugsėjo 9 d. atsilaisvinsiančią Kauno miesto apylinkės teismo teisėjo vietą.

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus