lt
En

Prezidento kanceliarijos skelbimai

Respublikos Prezidento kanceliarijos informacija apie atranką į Vilniaus apygardos teismo teisėjų vietas

2010.03.30

Respublikos Prezidento kanceliarija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 55¹ ir 66 straipsniais, pradeda atrankos procedūrą į 2010 m. spalio 1 d. atsilaisvinsiančią Vilniaus apygardos teismo teisėjo vietą.

Informuojame, kad asmenų, ketinančių dalyvauti atrankoje į 2010 m. spalio 1 d. atsilaisvinsiančią Vilniaus apygardos teismo teisėjo vietą, sąrašas bus sudarytas iki 2010 m. balandžio 30 d.

Asmenų, ketinančių dalyvauti atrankoje, sąrašą sudaro Nacionalinė teismų administracija, vadovaudamasi Respublikos Prezidento 2009 m. gruodžio 23 d. dekretu Nr. 1K-247 patvirtinto Teisėjų atrankos skelbimo ir organizavimo tvarkos aprašo 8 punktu.

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu jau yra pradėta anksčiau paskelbta atrankos procedūra į 2010 m. gegužės 25 d. atsilaisvinsiančią Vilniaus apygardos teismo teisėjo vietą, taip pat į tai, kad vienu metu vykdoma atrankos procedūra į dvi Vilniaus apygardos teismo teisėjų vietas būtų spartesnė, Respublikos Prezidento kanceliarija informuoja, jog atranka į 2010 m. spalio 1 d. atsilaisvinsiančią Vilniaus apygardos teismo teisėjo vietą bus vykdoma kartu su atranka į 2010 m. gegužės 25 d. atsilaisvinsiančią Vilniaus apygardos teismo teisėjo vietą.

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus