lt
En

Teismų sistemos naujienos

Sutarta dėl teisėsaugos institucijų veiksmų koordinavimo Europos vyrų krepšinio čempionato metu

2011.08.29

Šiandien Nacionalinėje teismų administracijoje (NTA) įvyko apygardų ir apylinkių teismų, kurių veiklos teritorijoje rugsėjo mėnesį vyks 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato varžybos arba bus įsikūrę užsienio valstybių sirgaliai, pirmininkų, Generalinės prokuratūros, Policijos departamento ir NTA atstovų pasitarimas. Pasitarimo metu buvo aptarti šių institucijų veiksmų koordinavimo klausimai čempionato metu.

„Mes turime koordinuoti savo veiksmus taip, kad būtų užtikrintas tinkamas teisėsaugos institucijų darbas, o šalies svečiai įsitikintų, jog teismai yra patikima žmogaus teisų gynimo institucija“, – sakė Teisėjų tarybos pirmininkas G. Kryževičius.

Sutarta, jog teismai parengs teisėjų budėjimo grafikus ir apie tai informuos Generalinę prokuratūrą, kad esant reikalui būtų užtikrintas sklandus bylų nagrinėjimas pagreitinto proceso tvarka. Generalinio prokuroro pavaduotojas A. Nevera informavo, jog čempionato metu kiekvienos apygardos prokuratūroje bus paskirti prokurorai, kurie koordinuos apylinkių prokuratūrų ir ikiteisminio tyrimo įstaigų darbą.

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus