lt
En

Teismų pranešimai spaudai

Juvelyrinių dirbinių vagyste įtariamos Rumunijos pilietės suimtos trims mėnesiams

2015.03.06

Penktadienį Šiaulių apylinkės teismas svarstė Šiaulių apylinkės prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Rumunijos pilietėms A. M. (gim. 1987 m.) ir O. R. (gim. 1970 m.), kurios įtariamos iš parduotuvės pavogusios juvelyrinių dirbinių už 24 tūkst. eurų.   

Prokuratūra prašė įtariamosioms skirti kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams. A. M. ir O. R. įtariamos šių metų vasario 11 d. įvykdžiusios atvirą didelės vertės svetimo turto vagystę. Teismas motyvuodamas tuo, kad A. M. ir O. R. neturi ryšių su Lietuva, įtariamos sunkaus tyčinio nusikaltimo nuosavybei padarymu, priėmė nutartį skirti įtariamosioms kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams. Rumunijos pilietės neprisipažino. Norint patikrinti jų kaltę paneigiančias aplinkybes, reikia daugiau ne įprastai laiko.

Vasario 11 d. Šiauliuose parduotuvėje vaizdo kameros užfiksavo dvi moteris ir vyrą, kurie domėjosi juvelyriniais dirbiniais. Policija buvo paskelbusi įtariamųjų paiešką. Prieš pora dienų Rumunijos pilietės buvo sulaikytos Vilniuje, prekybos centre. Vagyste įtariamas vyras tebeieškomas.

Nijolė Damulė
Šiaulių apylinkės teismo
atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Tel. (8 41) 598 511
Mob. 8 676  50 348
El. p. nijole.damule@teismas.lt