lt
En

Teismų sistemos naujienos

Dėl pretendentų į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjų pareigas

Dėl pretendentų į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjų pareigas
2021.06.28

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2021 m. birželio 14 d. posėdyje baigė atrankos į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjų pareigas vykdymą ir šiandien skelbia išvadą dėl tinkamiausių pretendentų į minėtas pareigas.

Norą tapti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjais buvo išreiškę 18 pretendentų.

PTAK tinkamiausia pripažino aštuonis: Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmų teisėją Astą Matulevičienę, Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmų teisėją Dainą Dyburienę, Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmų teisėją Aušrą Diržienę, Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmų teisėją Liną Šakarnienę, Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų teisėją Tomą Pukšmį, Plungės apylinkės teismo Plungės rūmų teisėją Ievą Juodviršytę, Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmų teisėją Vytautą Pliuskevičių ir Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėją paskirtą dvejiems metams Mariją Augustinaitę.

PTAK sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentas. Šalies vadovas teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidento nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti Nacionalinės teismų administracijos interneto svetainėje https://www.teismai.lt/lt/teismu-savivalda/pretendentu-i-teisejus-atrankos-komisija/isvados/193/2020-03

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus