lt
En

Teismų ir NTA atstovai tarptautinėse ir ES darbo grupėse

EUROPOS TEISMŲ TARYBŲ TINKLAS (ENCJ) (www.encj.eu)

Darbo grupė / projektas  Paskirtas atstovas 
1.„Teismų sistemos nepriklausomumas, atskaitomybė ir kokybė"
Nerijus Meilutis  
Kauno apygardos teismo pirmininkas, Teisėjų tarybos narys

El.p. nerijus.meilutis@kat.lt

2.„Visuomenės pasitikėjimas ir teisingumo įvaizdis"

Audra Ežerskė
Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėja, Teisėjų tarybos narė
3. Kontaktinis asmuo tinklo klausimais

Monika Kontrauskienė
Nacionalinės teismų administracijos
Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus patarėja

EUROPOS TEISMINIO MOKYMO TINKLAS (EJTN) (www.ejtn.eu)
Darbo grupė / projektas  Paskirtas atstovas
1. Darbo grupė „Programos“
Aušra Bernotienė
NTA Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėja

1.1. Administracinės teisės pogrupis

 
1.2. Baudžiamosios teisės pogrupis  
1.3. Civilinės teisės pogrupis  
1.4. Lingvistinis pogrupis

Donata Viršilaitė
Nacionalinės teismų administracijos
Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė

EUROPOS TEISMINIS TINKLAS (EJN)

Darbo grupė / projektas Paskirtas atstovas

1. Europos teisminis tinklas baudžiamosiose bylose (http://www.ejn-crimjust.europa.eu/ejn/

Tomas Šeškauskas 

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas
2. Europos teisminis tinklas civilinėse ir komercinėse bylose (https://e-justice.europa.eu/content_ejn_in_civil_and_commercial_matters-21-lt.do)

Dalia Vasarienė

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja
 
Rimantė Valkavičienė
Nacionalinės teismų administracijos
Teisės ir administravimo departamento
Teismų veiklos skyriaus vedėja
3. Atstovas bendradarbiauti su kitų valstybių teisėjais tarptautinės šeimos teisės klausimais  
HAGOS TEISĖJŲ TARPTAUTINIS TINKLAS (http://www.hcch.net/
Darbo grupė / projektas Paskirtas atstovas
1. Lietuvos atstovas tinkle / kontaktinis asmuo

Gediminas Sagatys

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas
EUROPOS TARYBA (ET)
Darbo grupė / projektas Paskirtas atstovas
1. Europos veiksmingo teisingumo komisija (CEPEJ)
 
Jelena Vasilionokienė - Nacionalinis korespondentas
Nacionalinės teismų administracijos
Teisės ir administravimo departamento direktorė
2. Konsultacinė Europos teisėjų taryba (CCJE) Sigita Rudėnaitė 
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas

El.p. s.rudenaite@lat.lt

(paskirta 2019 m. 4 m.terminui)
3. HELP programa
Aušra Bernotienė
NTA Mokymų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėja
 

Ervinas Baubinas (focal point)

Nacionalinės teismų administracijos mokymo centro direktorius
EUROPOS SĄJUNGA (ES)  
 Darbo grupė / projektas  Paskirtas atstovas
1. Kontaktinis asmuo dalyvauti Europos Komisijos veikloje teikiant duomenis ES teisingumo rezultatų suvestinei (angl. EU Justice Scoreboard)
Jelena Vasilionokienė - Nacionalinis korespondentas
Nacionalinės teismų administracijos
Teisės ir administravimo departamento direktorė
2. Nacionalinių teisingumo sistemų kontaktinių asmenų darbo grupė
Lina Griškevič 
Nacionalinės teismų administracijos 
Direktoriaus pavaduotoja
3. E. teisės darbo grupė (ES Taryba)

 

Nacionalinės teismų administracijos
Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
El.p.
KITI
Darbo grupė / projektas

Paskirtas atstovas

1. Nacionalinis Europos teismų praktikos identifikatoriaus (ECLI) koordinatorius

Vaida Petravičienė

Nacionalinės teismų administracijos 
Informacinių technologijų skyriaus vedėjo pavaduotoja
2. Atstovė darbui su JURE duomenų baze (teikti teismų sprendimus, dalyvauti ekspertų susitikimuose)

Milda Korytė

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo konsultantė

 

Įvykių ir renginių kalendorius

Lapkritis 2019
P A T K P Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29

2019.11.29  |  09:00

30 1

Naujienų prenumerata

Sekite mus