Skip to content
logo
lt
En

Reikalingi dokumentai

Teisėjas, pageidaujantis būti įrašytas į Teisėjų, siekiančių karjeros tos pačios pakopos teismuose, duomenų bazę, Nacionalinei teismų administracijai pateikia:

  1. Prašymą, kuriame turi būti nurodyti šie duomenys: teisėjo vardas, pavardė, gimimo metai, darbovietė ir pareigos, kurias eina; gyvenamoji  vieta,  kontaktinis telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir teismas ar teismai, ir pareigos tuose teismuose, į kurias teisėjas pageidauja būti paskirtas (viename prašyme gali būti nurodytas daugiau nei vienas teismas ir pareigos, į kurias teisėjas pageidauja būti paskirtas) ir nurodyta data, kada Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo informacinėje sistemoje, užpildyta ar (ir) patikslinta privačių interesų deklaracija.
  2. Gyvenimo ir darbinės veiklos aprašymą.
  3. Pretendento anketą su nuotrauka.

Atkreipiame dėmesį, kad teisėjas, pageidaujantis būti įrašytas į Teisėjų, siekiančių karjeros tos pačios pakopos teismuose, duomenų bazę, turi patikslinti anksčiau pateiktą privačių interesų deklaraciją, tituliniame lape įrašydamas Nacionalinės teismų administracijos juridinio asmens kodą, jei jam tapus jo prašyme nurodyto teismo pirmininku, pirmininko pavaduotoju arba skyriaus pirmininku, atsiras naujos aplinkybės, dėl kurių gali kilti interesų konfliktas.

Su dokumentų pateikimo, sprendimo priėmimo taisykles nustatančiu Teisėjų tarybos 2015 m. birželio 26 d. nutarimu Nr. 13P-92-(7.1.2) patvirtintu Asmenų įrašymo į teisėjų karjeros siekiančių asmenų registrą ir duomenų bazes tvarkos aprašu galite susipažinti čia.

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Sekite mus