lt
En

Atrankoje dalyvaujančių asmenų gyvenimo ir darbo aprašymai


Informacija atnaujinta 2020-07-02

 


Informacija apie pretendentus į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Diana Jakubėnė
2. Giedrius Nemeikšis
3. Donata Šimkutė
4. Gerutis Varanavičius
Teisėja, pageidaujanti persikelti į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmus:
1. Jolanta Jasutienė


Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Vilma Brazinskienė
2. Irmantė Buikuvienė
3. Asta Kurauskaitė
4. Agnė Lauruševičiūtė
5. Daiva Mazur
6. Sonata Mecelicienė
7. Virginija Melienė
8. Aivaras Naujalis
9. Giedrius Nemeikšis
10. Greta Osinovskienė
11. Ignas Podlipskas
12. Eglė Ramanauskienė
13. Eglė Simanaitytė
14. Donata Šimkutė
15. Gerutis Varanavičius
Teisėjos, pageidaujančios persikelti į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmus:
1. Vaida Baumilė
2. Judita Sungailaitė


Informacija apie pretendentus į Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Iveta Bartkevičienė
2. Giedrius Nemeikšis
3. Vytautas Sabaliauskas
4. Donata Šimkutė
5. Gerutis Varanavičius
Teisėjos, pageidaujančios persikelti į Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmus:
1. Ilona Kvalitaitė
2. Edita Masiukienė
3. Monika Mockutė


Informacija apie pretendentus į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Diana Jakubėnė
2. Giedrius Nemeikšis
3. Donata Šimkutė
4. Gerutis Varanavičius
Teisėja, pageidaujanti persikelti į Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmus:
1. Jolanta Jasutienė

 

Informacija apie pretendentus į Panevėžio apylinkės teismo Rokiškio rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apylinkės teismo Rokiškio rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Daiva Mazur
2. Giedrius Nemeikšis
3. Vytautas Sabaliauskas
4. Donata Šimkutė
5. Michail Volčkov
6. Alvydas Žala

Informacija apie pretendentus į Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Giedrė Čėsnienė

Informacija apie pretendentus į Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Marius Bajoras

Informacija apie pretendentus į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Alvydas Barkauskas
2. Gintautas Danišauskas
3. Artūras Driukas
4. Audra Ežerskė
5. Algimantas Kukalis
6. Rasa Ragulskytė-Markovienė
7. Egidija Tamošiūnienė

Informacija apie pretendentus į Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Greta Osinovskienė
2. 
Donata Šimkutė
3. Diana Voitechovič
4. Alvydas Žala

Informacija apie pretendentus į Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Iveta Bartkevičienė
2. Vilma Brazinskienė
3. Augustė Juozapavičienė
4. Dalia Kulienė
5. Giedrius Nemeikšis
6. Donata Šimkutė
7. Alvydas Žala

Informacija apie pretendentus į Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Monika Ambrasaitė-Valentinavičienė
2. Ryšard Bogdanovič
3. Vilma Brazinskienė
4. Romualdas Gylys
5. Enrika Janušonienė
6. Augustė Juozapavičienė
7. Juliana Karvovskienė
8. Gražina Kreč
9. Dalia Kulienė
10. Agnė Lauruševičiūtė
11. Greta Osinovskienė
12. Ignas Podlipskas
13. Eglė Sakalauskaitė
14. Donata Šimkutė
15. Gerutis Varanavičius
16. Diana Voitechovič
17.  Alvydas Žala
Teisėjas, pageidaujantis persikelti į Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmus:
1. Linas Baublys

Informacija apie pretendentus į Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Iveta Bartkevičienė
2. Daiva Mazur
3. Giedrius Nemeikšis
4. Vytautas Sabaliauskas
5. Donata Šimkutė


Informacija apie pretendentus į dvejiems metams skiriamų Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į dvejiems metams skiriamų Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Marija Augustinaitė
2. Žilvinas Jaraminas
3. Michail Volčkov

Informacija apie pretendentus į dvejiems metams skiriamų Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į dvejiems metams skiriamų Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Monika Ambrasaitė-Valentinavičienė
2. Vilma Brazinskienė
3. Romualdas Gylys
4. Juliana Karvovskienė
5. Gražina Kreč 

Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotojų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotojų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Indrė Averkienė
2. Audrius Meilutis
3. Vaida Motiejūnienė
4. Judita Sungailaitė
5. Laima Šeputienė

Informacija apie pretendentus į Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Iveta Bartkevičienė
2. Daiva Mazur
3. Andriejus Melkovas
4. Donata Šimkutė

Informacija apie pretendentus į Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:   
1. Vilma Brazinskienė
2. Irmantė Buikuvienė
3. Asta Kurauskaitė
4. Daiva Mazur
5. Sonata Mecelicienė
6. Virginija Melienė
7. Aivaras Naujalis
8. Donata Šimkutė
9. Gerutis Varanavičius
Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmus:
1. Vitalijus Krivičius
2. Skaistė Zabielskienė


Informacija apie pretendentus į Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:  
1. Irmantas Balčiūnas
2. Donata Šimkutė
3. Jurgita Vaitkevičienė
4. Michail Volčkov
Teisėja, pageidaujanti persikelti į Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus:
1. Lina Šakarnienė

 


Informacija apie pretendentus į Šiaulių apygardos teismo teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Šiaulių apygardos teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys: 
1. Erminijus Baziulis 
2. Gintautas Danišauskas
3. Raimondas Dilys
4. Ilona Jakubėnienė
5. Alma Jurgelienė
6. Mantas Liesis
7
. Augustinas Mitkus
8. Irena Narbutienė
9. Vilma Šiukštienė
10. Bronius Vinciūnas

Informacija apie pretendentus į Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys: 
1. Erminijus Baziulis
2. Vladimir Berezovskij
3. Rima Bražinskienė
4. Gitana Butrimaitė
5. Diana Butrimienė
6. Natalija Daškovienė
7. Ugnė Gailiūnienė
8. Ieva Gavelytė-Kalytienė
9. Miroslavas Gvozdovičius
10. Asta Jakutytė-Sungailienė
11. Kęstutis Jankauskas
12. Virginijus Kanapinskas
13. Asta Katinienė
14. Gintautas Kaulakis
15. Ramūnas Keidūnas
16. Donata Kravčenkienė
17. Ingrida Krolienė
18. Pavelas Kujalis
19. Marijus Kursevičius
20. Valerij Lauš
21. Gintaras Pašvenskas
22. Mindaugas Povilanskas
23. Indrė Pukanasytė-Biekšė
24. Ovidijus Ramanauskas
25. Sonata Raupėnaitė-Lekarauskienė
26. Erika Stočkienė
27. Mindaugas Striaukas
28. Inga Štuopienė
29. Lilija Tarčevskaja
30. Dalia Trumpulienė
31. Urmila Valiukienė
32. Dalia Zeniauskaitė
33. Audrius Žiedelis
34. Gražina Žukauskienė
Teisėjos, pageidaujančios persikelti į Vilniaus apygardos teismą:
1. Violeta Petkevičienė
2. Rasa Ragulskytė-Markovienė

 
Informacija apie pretendentus į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:     
1. Violeta Balčytienė
2. Tomas Blinstrubis
3. Mantas Liesis
4. Egidija Puzinskaitė
5. Rasa Ragulskytė-Markovienė
6. Ernestas Spruogis


Informacija apie pretendentus į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:    
1. Rasa Augustė
2. Violeta Balčytienė
3. Aušra Bielskė
4. Audrius Cininas
5. Gintautas Danišauskas
6. Jurgita Kolyčienė
7. Mantas Liesis
8. Vitalija Norkūnaitė
9. Vaclovas Paulikas
10. Violeta Petkevičienė
11. Asta Pikelienė
12. Aiva Survilienė
13. Neringa Švedienė
14. Ugnius Trumpulis

Informacija apie pretendentus į Utenos apylinkės teismo Visagino rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Utenos apylinkės teismo Visagino rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:   
1. Daiva Mazur
2. Nikolaj Semionov
3. Donata Šimkutė
4. Michail Volčkov

 
Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Dalia Kursevičienė

 

 
Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjo pareigas
Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Marija Augustinaitė
2. Irmantas Balčiūnas
3. Žilvinas Jaraminas
4. Laura Kačinskienė
5. Donata Šimkutė
6. Jurgita Vaitkevičienė
7. Michail Volčkov
8. Salomėja Zaksaitė
Teisėjai, pageidaujantys persikelti į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmus:
1. Aušra Diržienė
2. Daina Dyburienė
3. Ingrida Krušienė
4
. Vytautas Pliuskevičius
5. Tomas Pukšmys
6. Marius Steponaitis
7. Lina Šakarnienė

 

 ___________________________________________________

 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos raštas

Įvykių ir renginių kalendorius

Liepa 2020
P A T K P Š S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Naujienų prenumerata

Sekite mus