Skip to content
logo
lt
En

Atrankoje dalyvaujančių asmenų gyvenimo ir darbo aprašymai


Informacija atnaujinta 2022-07-05

 


Informacija apie pretendentus į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Aurelijus Gutauskas
2. Gabrielė Juodkaitė-Granskienė


Informacija apie pretendentus į Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Jolanta Čepukėnienė
2. Ernestas Rimšelis
3. Linas Šiukšta


Informacija apie pretendentus į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Diana Blaževič-Mackevič
2. Ryšard Bogdanovič
3. Vilma Brazinskienė
4. Olga Gružienė
5. Juliana Karvovskienė
6. Miglė Kiršienė
7. Pavelas Kujalis
8. Dalia Kulienė
9. Aušra Mazaliauskienė
10. Božena Mozūraitienė
11. Greta Osinovskienė
12. Justas Pažarskis
13. Robertas Ročys
14. Jūratė Vaidelytė
15. Gerutis Varanavičius
16. Diana Voitechovič
17. Jaroslav Žibort


Informacija apie pretendentus į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Violeta Balčytienė
2. Rūta Petkuvienė
3. Agnė Tikniūtė


Informacija apie pretendentus į Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko pavaduotojo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko pavaduotojo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Jovita Einikienė
2. Gediminas Užubalis


Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjų pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Gabrielė Kaktienė
2. Miglė Kiršienė
3. Raminta Liubinienė
4. Daiva Mazur
5. Greta Osinovskienė
6. Robertas Ročys
7. Eglė Simanaitytė
8. Justina Stančikienė
9. Gerutis Varanavičius


Informacija apie pretendentus į Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Aušra Gylytė
2. Miglė Kiršienė
3. Žaneta Ladygaitė
4. Daiva Mazur
5. Robertas Ročys


Informacija apie pretendentus į Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Miglė Kiršienė
2. Raminta Liubinienė
3. Daiva Mazur
4. Robertas Ročys
5. Justina Stančikienė


Informacija apie pretendentus į Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Gabrielė Kaktienė
2. Miglė Kiršienė
3. Daiva Mazur
4. Greta Osinovskienė
5. Robertas Ročys
6. Eglė Simanaitytė
7. Gerutis Varanavičius
8. Jaroslav Žibort


Informacija apie pretendentus į Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Kristina Imbrasienė
2. Giedrė Jakštienė
3. Rūta Jankauskaitė-Jocė
4. Diana Jasaitienė
5. Giedrė Kairienė
6. Indrė Pukanasytė-Biekšė
7. Asta Vailionienė
8. Laimutis Vaitkus
Teisėja, pageidaujanti persikelti į Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmus:
1. Violeta Balčytienė


Informacija apie pretendentus į Utenos apylinkės teismo Visagino rūmų teisėjo pareigas  
Informuojame, kad atrankoje į Utenos apylinkės teismo Visagino rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Daiva Mazur


Informacija apie pretendentus į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjo pareigas  
Informuojame, kad atrankoje į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Deimantė Andrulytė
2. Erminijus Baziulis
3. Daiva Domeikienė
4. Ilona Jakubėnienė
5. Alma Jurgelienė
6. Edita Jusevičienė
7. Giedrė Kairienė
8. Bronius Vinciūnas


Informacija apie pretendentus į Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų pareigas  
Informuojame, kad atrankoje į Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Vaida Baumilė
2. Simona Dementavičienė
3. Kristina Imbrasienė
4. Giedrė Jakštienė
5. Rūta Jankauskaitė-Jocė
6. Teresė Klimienė
7. Sergej Lebedev
8. Daina Lisaitė
9. Tomas Ridikas
10. Asta Vailionienė
11. Agnė Vyliaudaitė
12. Asta Žeromskytė-Stanienė


Informacija apie pretendentus į Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjo pareigas  
Informuojame, kad atrankoje į Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Virginija Breskienė
2. Alvida Jasaitytė-Pralgauskienė
3. Vaidotas Narvidas


Informacija apie pretendentus į Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjo pareigas  
Informuojame, kad atrankoje į Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Aušra Barškietytė
2. Raimondas Dilys
3. Audra Hadrovska
4. Egidijus Mickevičius
5. Petras Mineikis
6. Lina Nainienė
7. Violeta Olcvikienė
8. Tomas Pukšmys
9. Vaida Railienė
10. Vaida Rimkienė
11. Laura Spalvienė
12. Lina Šakarnienė
13. Erika Tamošaitienė
14. Saulius Zajarskas
Teisėjos, pageidaujančios persikelti į Klaipėdos apygardos teismą:
1. Violeta Balčytienė
2. Vilija Valantienė


Informacija apie pretendentus į Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmų teisėjo pareigas  
Informuojame, kad atrankoje į Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmų teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys:
1. Diana Jakubėnė
2. Laura Miniotienė

 

Informacija apie pretendentus į Šiaulių apygardos teismo teisėjo pareigas 
Informuojame, kad atrankoje į Šiaulių apygardos teismo teisėjo pareigas dalyvauja šie asmenys: 
1. Deimantė Andrulytė
2. Erminijus Baziulis 
3. Gintautas Danišauskas
4. Raimondas Dilys
5. Daiva Domeikienė
6. Martynas Galvičius
7. Ilona Jakubėnienė
8. Alma Jurgelienė
9. Mantas Liesis
10
. Danas Lisas
11. Augustinas Mitkus
12. Aleksandras Prygunkovas
13. Aleksandras Rusakas
14. Audrius Sadauskas
15. Irma Valiuškienė
16. Bronius Vinciūnas


 __________________________________________________

 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos raštas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata

Įvykių ir renginių kalendorius

Liepa 2022
P A T K P Š S
27 28 29

2022.06.29  |  14:00

30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sekite mus