lt
En

Mediacijos mokymai

Šioje skiltyje skelbiama informacija apie mokymus mediacijos tema, kuri Nacionalinės teismų administracijos gaunama iš mokymų organizatorių, nevertinant mokymų turinio dėl atitikimo mediacijos procesus reglamentuojančių teisės aktų reikalavimams.

Mokymus organizuojantys subjektai kviečiami teikti informaciją Nacionalinei teismų administracijai. Kontaktai: Dovilė Čeponaitė-Kublickienė, Nacionalinės teismų administracijos Teisės ir administravimo departamento Teismų veiklos skyriaus vyr. specialistė, el. p. dovile.kublickiene@teismai.lt, tel. (8 5) 268 3406.

Mediacijos mokymai:

Mykolo Romerio universiteto Mediacijos mokykla Vilniuje organizuoja mediacijos mokymus pradedantiems ir pažengusiems mediatoriams. Detalesnę informaciją apie organizuojamus mokymus rasite paspaudę šią nuorodą.

VšĮ Šeimos santykių institutas organizuoja šeimos mediacijos mokymus. Detalesnę informaciją apie organizuojamus mokymus rasite paspaudę šią nuorodą.

Nevyriausybinių organizacijų atstovai (NVO) taip pat kviečiami į kompetencijų tobulinimo mokymus Baziniai mediacijos mokymai ir supervizija. Daugiau informacijos apie mokymus rasite čia.

2020 m. kovo 7, 8, 14, 15 ir 21, 22 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas organizuoja Mediacijos mokymus Kaune. Detalesnę informaciją apie organizuojamus mokymus rasite paspaudę šią nuorodą.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas organizuoja mokymus mediatoriams įvairia tematika. Daugiau informacijos apie mokymus rasite čia.  

2020 m. spalio 10, 11, 17, 18 ir 24, 25 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultetas organizuoja nuotolinius mediacijos mokymus. Detalesnę informaciją apie organizuojamus mokymus rasite paspaudę šią nuorodą.

2020 m. lapkričio 20, 21, 27, 28 bei gruodžio 4, 5 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultetas organizuoja nuotolinius mediacijos mokymus. Detalesnę informaciją apie organizuojamus mokymus rasite paspaudę šią nuorodą.

Užsienyje:

Nacionalinė teismų administracija gavo informaciją apie Šveicarijoje organizuojamus mokamus renginius taikinimo ir susijusiomis temomis, organizuojamus Institute for Peace & Dialogue, IPD. Daugiau informacijos: https://www.ipdinstitute.ch/Summer-Programs-2019-Training,-Conference,-Research/

Įvykių ir renginių kalendorius

Naujienų prenumerata

Sekite mus